Ferie zimowe w Bydgoszczy 2017. Zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów na Stefanowy Stok w Myślęcinku

Stefanowy Stok w Myślęcinku
📅 piątek 13.01.2017 do niedziela 15.01.2017
Ferie zimowe w Bydgoszczy 2017
Stałe godziny funkcjonowania to: od poniedziałku do piątku w godz. 11-21, natomiast w weekendy w godz. 10-21.

Kasa czynna będzie do godziny 20. Ceny biletów pozostają takie same, jak w latach ubiegłych. Jeden zjazd kosztuje 1,5 zł od poniedziałku do godziny 15 w piątek, a od godz. 15 w piątek, w sobotę, niedzielę i w święta zapłacimy 2 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 10 i 15 zł, a karnet godzinny kosztuje 15 i 19 zł.

Na ofertę specjalną liczyć mogą m.in. osoby od 65. roku życia, rodziny wielodzietne posługujące się Bydgoską Kartą Rodzinną 3+ i Kartą Dużej Rodziny. Szczegóły w zakładce aktywny wypoczynek. Niestety, dzisiaj nie zostanie uruchomiona wypożyczalnia sprzętu ulokowana przy stoku, którą prowadzą Sklepy sportowe „Olimpia”.

Na terenie miasta działają jeszcze inne punkty, szczegóły również w zakładce Aktywny wypoczynek-Stok narciarski-Wypożyczalnie.

Zapraszamy!!