Ferie zimowe w Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim
📅 środa 07.12.2016 do sobota 31.12.2016
Bad Kleinkirchheim globtrans
Czy rezerwując wyjazd na narty zadajesz sobie pytanie „czy będzie śnieg”?

Dzieci kochają śnieg! Kochają śnieżne bitwy, zjeżdżanie na sankach i lepienie bałwana.

Zimą śnieg to podstawa, a najwięcej znajdziemy go oczywiście w Alpach! Bad Kleinkirchheim,

Miejsce wydarzenia: Bad Kleinkirchheim

Data wydarzenia: 14.01.2017 – 25.02.2017

Serdecznie zapraszamy do austriackiego Bad Kleinkirchheim, w którym biało jest już w listopadzie, a na nartach można jeździć nawet w kwietniu! Miasteczko to jest doskonale przygotowane na przyjazd rodzin z dziećmi i oferuje znakomite warunki do spędzenia wspaniałych ferii zimowych!

Narciarze wybierając się w ferie do Bad Kleinkirchheim mogą przede wszystkim liczyć na to, że przez cały tydzień nie będą zmuszeni ruszyć samochodu.

Większość apartamentów położona jest maksymalnie 500 m od wyciągów, a także w bliskiej odległości od basenów termalnych. Idealne ułatwienie, szczególnie ze względu na nasze pociechy.

Drugi, ale chyba najważniejszy atut:  możliwość zakupienia w okresie ferii karnetu narciarskiego dla dzieci w wieku do 12 lat w cenie 1 EUR za dzień!

W porównaniu do innych regionów, daje to oszczędność około 100 EUR!

Tygodniowy pobyt w Bad Kleinkirchheim, dla rodziny z 2 dzieci do 12 lat, z 6 dniowym karnetem narciarskim, z ubezpieczeniem, bez wyżywienia w pierwszym tygodniu ferii, tj 14.01-21.01.17 już w cenie: 1105 EUR!

Powołaj się na Miasto Dzieci i odbierz 10% zniżki na zakwaterowanie!

A co jeszcze warto wiedzieć o Bad Kleinkirchheim?

W Bad Kleinkirchheim przede wszystkim jeździmy na nartach!

Jest tutaj ponad 100 km tras o różnym stopniu trudności, z czego 18 km tras przygotowano dla początkujących narciarzy oraz dla dzieci. Pomimo, że w ośrodku działają 24 wyciągi, rodziny z dziećmi najchętniej korzystają z 4 gondoli i 7 wyciągów krzesełkowych.

Późnym wieczorem armatki dbają o ulepszenie pokrywy śniegowej, a wczesnym rankiem ratraki przygotowują trasy dla pierwszych narciarskich skowronków.

Cztery szkółki narciarskie są gotowe do odkrywania w początkujących radości z jazdy na nartach, najmłodsi mogą spędzić czas w specjalnej strefie Magic Zauberland Kids lub w przedszkolu narciarskim, a wisienką na torcie dla każdego narciarza będzie gorący posiłek na wysokości 2055 m n.p.m. w Restauracji Kaiserburg. Dla takich widoków warto żyć!

A dla dzieci chętnych przeżyć więcej atrakcji warto wybrać się jeszcze na sanki!
Korzystając z lokalnych biur, chętni na saneczkowanie wyjeżdżają traktorem w góry, a potem w zależności od poziomu odwagi z impetem zjeżdżają do miasteczka.

Gwarantowana zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych !

Ta perełka regionu Karyntii ma jeszcze inne zalety: baseny termalne.

Nic tak nie uspokaja, szczególnie po nartach na mroźnym powietrzu, jak relaks w gorących wodach termalnych. Dodatkowo baseny w Bad Kleinkirchheim znajdują się nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz, przez co gwarantują całym rodzinom wypoczynek i zabawę w gorącej wodzie, podziwiając szusujących po stokach narciarzy.

Oprócz basenów, kompleksy termalne zapraszają także rodziców do saun czy na sesje masaży.

Serdecznie zapraszamy na narty do Bad Kleinkirchheim!

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.
Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515