Ferie w austriackim Tyrolu Wschodnim

Austria – Tyrol Wschodni
📅 czwartek 24.08.2017 do niedziela 10.09.2017
Ferie w Tyrolu
Tyrol wschodni położony jest w południowej części Austrii i graniczy z Włochami, Karyntią, Tyrolem i Ziemią Salzburską. Tutejsze ośrodki narciarskie co roku przyciągają tłumy narciarzy nie tylko ze względu na bardzo dobrze przygotowane trasy, ale również ze względu na przyzwoite ceny i wspólny karnet narciarski, na który oferujemy 10% zniżki.
Region narciarski Dolomity Lienckie liczy 40 km tras narciarskich w dwóch obszarach – Zettersfeld i Hochstein. Zettersfeld jest idealnym obszarem dla rodzin, trasy są szerokie i doskonale przygotowane, w większości łatwe i średnie, wolne od drzew. Zaletą tego ośrodka narciarskiego są fantastyczne krajobrazy Dolomitów.

Sillian jest bardzo przyjemnym i wyjątkowo słonecznym ośrodkiem narciarskim, który co roku przyciąga coraz więcej naszych rodaków. Trasy w ośrodku są idealne przede wszystkim dla dzieci i początkujących, a także dla średnio zaawansowanych narciarzy, są szerokie i bardzo dobrze utrzymane.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w cenie!

Miejsce wydarzenia: Austria – Tyrol Wschodni

Data wydarzenia: 13.01.2018 – 20.01.2018

Wioska apartamentowa HOCHPUSTERTAL – Sillian

Wioska apartamentowa Hochpustertal położona jest w miejscowości Sillian, 2 minuty piechotą od gondolki! Obok wioski znajduje się wyciąg narciarski dla dzieci, udostępniony dzieciom mającym bezpłatny udział w szkółce narciarskiej.

199 EUR / osobę  / tydzień w terminie 13.01.2018 – 20.01.2018

Zawarte w cenie:
7 noclegów w apartamencie 4 osobowym typ A, pościel, ręczniki, woda, prąd, ogrzewanie, sprzątanie końcowe, sala zabaw dla dzieci, program animacyjny dla dzieci powyżej 4 lat, kurs narciarski dla dzieci 4-7 lat, wypożyczenie sprzętu narciarskiego dla dzieci, depozyt nart, ubezpieczenie KL, NNW, SKI, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, opłata na Fundusz Gwarancyjny, parking.

Sporthotel HOCHLIENZ*** – Lienz / Zettersfeld

Sporthotel Hochlienz to wyjątkowy hotel położony na wysokości 1950 m n.p.m., w ośrodku narciarskim Zettersfeld, około 150 m od wyciągu krzesełkowego.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

669 EUR / osobę  / tydzień w terminie 13.01.2018 – 20.01.2018

Zniżki dla dzieci przy 2 osobach pełnopłatnych:

0-10 lat – 100% . 11-17 lat – 60% . od 18 lat – 30%

Zawarte w cenie:
7 noclegów w pokoju 2-4 osobowym, drink powitalny, wyżywienie ALL INCLUSIVE, basen kryty, sauna, łaźnia parowa, sauna Infrarot, korzystanie z gondoli w dniu przyjazdu i wyjazdu, ubezpieczenie KL, NNW, SKI, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, opłata na Fundusz Gwarancyjny, parking.

Uwaga:
Oferta aktualna do 10.09.2017.
Dzieci zobowiązane są do uiszczenia opłat ubezpieczenia oraz Funduszu Gwarancyjnego – 16,50 EUR / osobę.

Serdecznie zapraszamy do regionu Tyrol Wschodni!

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.
Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515