Ferie rozwijające dziecięce talenty dla dzieci we Wrocławiu

Miejsce wydarzenia: International Primary School ul. Drukarska 52 i Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej ul. Wejherowska 28

Data wydarzenia: poniedziałek 15.01.2018 do piątek 26.01.2018

Wstęp: 690 zł

Na Planecie Robotów prowadzimy zimowe zajęcia, na których pokazujemy, że nauka jest czystą przyjemnością. Z pomocą inteligentnych zestawów LEGO® Mindstorms nasi instruktorzy pokazują dzieciom, jak zbudować swoje mobilne roboty marzeń.

W ten sposób wszyscy uczestnicy poznają podstawy fizyki, programowania oraz zasad owocnej pracy w grupie. Wiedza zdobyta na robo-półkoloniach pomaga uzyskać dobre wyniki w szkole 🙂

Dbamy, by nasze letnie zajęcia były nie tylko czasem wszechstronnego rozwoju, ale również po prostu wspaniałą zabawą. Nasz program stworzyliśmy tak, aby odpowiadał potrzebom dzieci w wieku szkolnym. Uczestnicy:

• Wyjdą do kręgielni SkyBowling, LaserTagu lub na Warsztaty Mydlarskie
  • Rozwiną umiejętności logicznego myślenia oraz sprawność manualną, podczas zajęć w tym artystycznych
  • Złożą oraz zaprogramują własnego mobilnego robota LEGO o różnych funkcjach (jeżdżący, wykrywający wiązkę podczerwieni, rozróżniający kolory).
  • Czeka ich kreatywne budowanie z klocków LEGO, klasycznych oraz Technic
  • Rozrywkę przy odpowiednich dla młodych grach, wideo i planszowych

Doświadczeni opiekunowie zadbają o miło spędzony czas i bezpieczeństwo. Codziennie podamy 3 posiłki, które bez dodatkowych opłat możemy dostosować do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Do tego zapewniamy też pełną opiekę od godziny 7.30 rano do 17.30 wieczorem.

Turnusy:

15.01 – 19.01 lub 22.01 – 26.01

Lokalizacja: Wrocław

(Centrum) International Primary School ul. Drukarska 52
(Fabryczna) Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej ul. Wejherowska 28

Cena:

Razem raźniej:
Zapiszcie się na półkolonie razem ze znajomymi, a każdy z Was otrzyma 10% rabatu

Główne korzyści z półkolonii z robotami LEGO®:

• Rozwój umiejętności informatycznych
  • Rozrywka w czasie ferii w mieście
  • Pielęgnacja pasji i talentów