Ferie Małego Geniusza 2017 – półkolonie z bardzo bogatym programem w Katowicach

Gimnazjum nr 24, ul. Sienkiewicza 74, Katowice
📅 poniedziałek 19.12.2016 do piątek 27.01.2017
Ferie małego geniusza 2017 plakat Katowice

Jeśli chcesz by Twoje dziecko spędziło atrakcyjnie wolny czas, poznając wiele dyscyplin od eksperymentów chemicznych i fizycznych, szachów, tańca, przez języki obce i podstawy ekonomii, po architekturę, planowanie przestrzenne czy trening kreatywnego myślenia pod okiem wykwalifikowanej kadry, zapraszamy! Zorganizowaliśmy już 140 turnusów półkolonii Małego Geniusza w całym kraju. W naszych zajęciach wzięło już udział ponad 4 tysiące zadowolonych dzieci.

• Zajęcia od 7:30 do 17:30
  • 2 turnusy od 16 stycznia do 27 stycznia
  • Lokalizacja w centrum Katowic, Gimnazjum nr 24, ul. Sienkiewicza 74
  • Najciekawszy program półkolonii w Katowicach  – sprawdź!
  • Ceny już od 349 zł za turnus!
  • Eksperymenty, sztuka wystąpień publicznych, savoir-vivre, fotografia, pierwsza pomoc, języki obce, rzeźba, gry logiczne, bezpiecznie w sieci, ethno design, przedsiębiorczość, budowanie pewności siebie
  • Półkolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty

Zapisy i więcej informacji

zapisy@malygeniusz.org

Cena

PROMOCJA- ceny już od 349zł za turnus! Nie wiesz jeszcze dokładnie kiedy będziesz chciał uczestniczyć w półkoloniach? Skorzystaj z niższej ceny i w późniejszym terminie w ramach wolnych miejsc zmień datę i lokalizację turnusu.

• Całodzienną, profesjonalną opiekę pedagogiczną od 7:30 do 17:30,
  • Codzienne spotkania z wyjątkowymi osobami, specjalistami różnych dziedzin, mistrzami Polski i zwycięzcami międzynarodowych konkursów,
  • Zajęcia prezentujące różne dyscypliny wiedzy codziennie zajęcia ruchowe bądź taneczne, a oprócz tego m.in. zajęcia z eksperymentów, inteligencji finansowej, sztuki wystąpień publicznych, architektury, protokołu dyplomatycznego, pierwszej pomocy, języka chińskiego, angielskiego, pierwszej pomocy, szachów, fotografii, druku 3D oraz wiele innych,
  • Pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad (2 zestawy do wyboru), podwieczorek oraz ciepłe i zimne napoje)
  • Ubezpieczenie NNW
  • Dyplom na koniec turnusu dla każdego Małego Geniusza

Zajęcia odbywają się w tygodniowych turnusach od 16 stycznia do 27 stycznia.

Centrum Katowic, Gimnazjum nr 24, ul. Sienkiewicza 74.

Wiek uczestników

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Wyżywienie

Zapewniamy trzy posiłki dziennie – drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Dodatkowo w sali dostępne będą cały czas zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. Oferujemy 2 zestawy obiadowe do wyboru.

Zapraszamy do kontaktu!

www.malygeniusz.org