Ferie 2018 w Plamie

Plama Pilotów 11, Gdańsk
📅 niedziela 28.01.2018 do niedziela 11.02.2018
Ferie 2018 w Plamie, atrakcje dla dzieci na ferie zimowe w Trójmieście

We wtorki i czwartki o godzinie 13.00 zapraszamy najmłodszych na warsztaty zatytułowane „Piana mydlana” http://www.pianamydlana.pl/ (koszt jednorazowego udziału w dwugodzinnych zajęciach to 20 zł). Natomiast w poniedziałki i środy ta sama pora zarezerwowana będzie dla młodych fanów X Muzy – dla nich przygotowaliśmy cykl seansów filmowych w ramach cyklu „Kino w Blokowisku” (wstęp wolny).

Ponadto regularnie od poniedziałku do czwartku odbywać się będą zajęcia artystyczne dla najmłodszych z dziedziny plastyki, gdzie dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w dowolnej technice plastycznej oraz z ceramiki, gdzie pod okiem instruktora będzie można stworzyć własnoręcznie zaprojektowany przedmiot z gliny. Koszt jednorazowego udziału w dwugodzinnych zajęciach to 20 zł (materiały są wliczone w koszt zajęć).

Natomiast w niedziele o godzinie 17.00 „Plama” GAK i Teatr w Blokowisku tradycyjnie zaproszą wszystkich najmłodszych na spektakle teatralne (bilety w cenie 10 zł od osoby).

więcej informacji oraz harmonogram zajęć: na stronie Gdańskiego Archipelagu Kultury