Familijny podwieczorek teatralny MOMO

Scena Supernova, ul. Gazowa 21
📅 niedziela 21.05.2017
Bilety: 20 pln – pojedynczy / 60 pln – rodzinny (3+1 gratis)
Familijny spektakl MOMO
Teatr Rawa i Scena Supernova zapraszają na niedzielne popołudnie z familijnym spektaklem „MOMO”

21.05.2017 / nd / godz. 16:00 – Scena Supernova (ul. Gazowa 21, Kraków)
Bilety: 20 pln – pojedynczy / 60 pln – rodzinny (3+1 gratis)
Do zakupu online: http://scenasupernova.pl/event/momo-familijny-podwieczorek-teatralny/
lub do nabycia na miejscu przez 1 godzinę przed spektaklem; (płatność wyłącznie gotówką)

Rezerwacje: +48 576 044 410 / scenasupernova@gmail.com

„MOMO”
Pierwszy polski spektakl z wykorzystaniem formuły japońskiego teatru ilustracji –Kamishibai.
„MOMO” to fascynująca historia opowiedziana pięknym, literackim językiem. Dzięki barwnej i niebanalnej oprawie scenograficznej, wykorzystaniu różnorodnych technik teatralnych: teatru lalek, teatru przedmiotu oraz japońskiego teatru ilustracji – Kamishibai, spektakl jest pełen rozmachu i stanowi wspaniałą rozrywkę dla dzieci i dorosłych.
Pewnego dnia do zapomnianej dzielnicy wielkiego miasta przybywa niezwykła dziewczynka: Momo. Ma osiem, a może już dwanaście lat? Trudno to dokładnie powiedzieć.
Jednak bardziej osobliwy niż jej wygląd, jest – ukryty talent. Momo posiada bowiem niezwykłą moc, dzięki której potrafi rozwiązywać problemy i łagodzić spory. Dlatego szybko zaskarbia sobie sympatię dorosłych. Dzieci z kolei uwielbiają odwiedzać Momo, bo zna najlepsze zabawy i niczego do nich nie potrzeba, prócz wyobraźni.
Radosną codzienność przerywa niespodziewane pojawienie się Szarych Panów. Tajemnicze, mroczne postaci pod pretekstem oszczędzania czasu, ograbiają z niego mieszkańców. W mgnieniu oka popielaty cień smutku i pośpiechu spowija całe miasto. Na szczęście Momo zdobywa się na odwagę i stawia czoła sytuacji. Czy uratuje swoich przyjaciół i rozwiąże zagadkę istnienia Szarych Panów?
Zapraszamy na spektakl!

autor: Michael Ende
autor przekładu: Ryszard Wojnakowski
adaptacja i reżyseria: Hubert Bronicki
muzyka: Paweł Furtek
scenografia: Katarzyna Majchrzak-Żelazo / Bartosz Socha / Krzysztof P.
reżyseria światła: Maciej Dziaczko
występuje: Ewa Kubiak
produkcja: Teatr Rawa
Spektakl powstał przy wsparciu ze środków budżetowych Miasta Katowice i Samorządu Województwa Śląskiego.

Czas trwania: około 60 minut
Sugerowany wiek widzów: 5/6+