Dziesiąty Jubileusz hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów
📅 wtorek 06.06.2017 do wtorek 13.06.2017
Jubileusz hotelu Holiday Inn Warszawa

W sobotę 27 maja 2017 roku odbył się dziesiąty Jubileusz hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów połączony z obchodami 55 – lecia Miasta Józefowa. Wydarzenie zorganizowano w formule imprezy masowej – pikniku rodzinnego ze sceną plenerową. Przez cały dzień łącznie teren pikniku odwiedziło ponad 7000 osób.

Program wydarzenia obejmował kilkadziesiąt atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Zwieńczeniem wieczoru był koncert kultowego zespołu Perfect, po którym uczestnicy mogli spróbować urodzinowego tortu i obejrzeć pokaz sztucznych ogni.

Na piknikowiczów czekały rozłożone na trawie kraciaste koce z wiklinowymi koszami wypełnionymi jabłkami. Na terenie piknikowym ulokowane były również punkty z ogólnodostępną wodą.

Wśród atrakcji dla dorosłych były dostępne, m.in.: strefa chill out, symulatory jazdy, segway, torqway, quady, byk rodeo, symulatory, motocrossy, sztuczna krowa, siłomierz, strzelnica oraz liczne stacje z grami zręcznościowymi. Podczas pikniku można było również skorzystać z obiektów rekreacyjnych należących do hotelu Holiday Inn w Józefowie, tj.: parku linowego, golfa oraz mini golfa. Niektóre atrakcje były związane z dodatkową opłatą, większość była jednak ogólnodostępna.

Organizatorzy stworzyli Strefę dla maluchów do lat 3 z m.in.: basenem z piłeczkami, bujawkami czy tunelami oraz specjalnym namiotem służącym do przewijania i karmienia maluszków. Starsze dzieci mogły bawić się na karuzeli, ball bumpers, dmuchańcach jak dart gigant i zamek do skakania czy bungee – trampolinie.   Piknik Jubileusz hotelu Holiday Inn Warszawa

Wewnątrz hotelu zorganizowano Strefę Piękna przygotowaną przez SPA Kliniki La Perla oraz Strefę Unique Design prezentującą luksusowe rozwiązania audio – wizualne. Na uczestników pikniku czekały również atrakcje przygotowane przez Partnerów, m.in.: motocykle marki Indian; samochody Volksvagen oraz tor gokartowy dla dzieci zapewnione przez Sobiesław Zasada Warszawa oraz samochód z floty międzynarodowej firmy transportowej LINK International Transport. Salony optyczne Tracewicz umożliwiły uczestnikom wzięcie udziału w badaniach przesiewowych wzroku, a wizażystki Hildegard Braukmann Kosmetik udzielały porad dotyczących urody i makijażu.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Podczas wydarzenia uczestnicy pikniku ustanowili Rekord Polski w kategorii “Najwięcej osób jedzących jabłka jednocześnie”, który został wpisany do Księgi Rekordów Polski na stronie Biura Rekordów (biurorekordow.pl) pod hasłem: hotel Holiday Inn oraz Miasto Józefów, najwięcej osób jedzących jabłka jednocześnie. Na początku 2018 roku Księga Rekordów Polski 2017 podsumowująca osiągnięcia Polaków będzie dostępna online.

Dużym zainteresowaniem cieszył się zjazd foodtrucków, który wraz z Grill House oraz hotelowym barem Fornax zapewnił obsługę gastronomiczną wydarzenia.

Strefa VIP została zaaranżowana w namiocie sferycznym (500m2) – największym tego typu obiekcie w Polsce centralnej, będącym jedną z trzech tegorocznych inwestycji Holiday Inn w Józefowie po pierwszej w Polsce Tesla Destination Charging Station oraz remoncie generalnym obiektu w lutym 2017 roku.