Dzień Postaci z Bajek

Data wydarzenia: sobota 05.11.2011

Wszyscy mamy swoje ulubione postaci z jakichś bajek. Dlatego w sobotę 5 listopada zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Postaci z Bajek. Z tej okazji na wszystkie dzieci, które tego dnia odwiedzą nasze muzeum przebrane za swoją ulubioną postać, czeka szereg atrakcji.

5.11.2011
(sobota)
godz. 12.00

Dzień Postaci z Bajek w Muzeum Bajki Se-ma-for

Wszyscy mamy swoje ulubione bajkowe postaci. Dlatego w sobotę 5 listopada serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Postaci z Bajek. Z tej okazji na wszystkie dzieci, które tego dnia odwiedzą nasze muzeum przebrane za swoją ulubioną postać czeka szereg atrakcji.

Rozpoczynamy o godzinie 12.00 – od bezpłatnego zwiedzania muzeum. Zaraz potem – projekcja filmu „Radostki", który opowiada o radości płynącej z bycia dzieckiem. Następnie zapraszamy wszystkich do sali warsztatowej na zajęcia, w trakcie których stworzymy dodatkowe elementy do swojego stroju.

Podczas warsztatu będą do dyspozycji: patyki, sznurki, kasztany, ozdoby, kawałki materiałów, kleje, nożyczki, bibuła, kolorowy papier, kordonek, sztuczne kwiaty, suszone liście, kawałki gałęzi, farby, pędzle, tektura, fasola, groch, kasza, stare wytłaczanki po jajkach, drut.
Zajęcia plastyczne będą zarazem konkursem. Najciekawiej ozdobione przebranie zostanie nagrodzone!

O godzinie 15.00 zapraszamy z kolei na bezpłatny pokaz filmu Prop & Berta. Dowiemy się, co może się zdarzyć, kiedy w sąsiedztwie mieszka czarownica.

www.se-ma-for.com

Se-Ma-For Muzeum Animacji

           KONTAKT I REZERWACJE:tel. + 48 42 682 26 01 muzeum@se-ma-for.com Nowe multimedialne i wykorzystujące nowoczesne technologie muzeum ma szansę stać się najciekawszym muzeum w Łodzi. Wystawa zostanie tak przystosowana, aby widz mógł jak najbliżej zapoznać się ze …

Więcej

Adres:

ul. Sienkiewicza 100
Łódź


Kontakt:

+ 48 42 682 26 01
muzeum@se-ma-for.com
http://www.se-ma-for.com
facebook