Dzień Postaci z Bajek

Data wydarzenia: sobota 05.11.2011

Wszyscy mamy swoje ulubione postaci z jakichś bajek. Dlatego w sobotę 5 listopada zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Postaci z Bajek. Z tej okazji na wszystkie dzieci, które tego dnia odwiedzą nasze muzeum przebrane za swoją ulubioną postać, czeka szereg atrakcji.

5.11.2011
(sobota)
godz. 12.00

Dzień Postaci z Bajek w Muzeum Bajki Se-ma-for

Wszyscy mamy swoje ulubione bajkowe postaci. Dlatego w sobotę 5 listopada serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Postaci z Bajek. Z tej okazji na wszystkie dzieci, które tego dnia odwiedzą nasze muzeum przebrane za swoją ulubioną postać czeka szereg atrakcji.

Rozpoczynamy o godzinie 12.00 – od bezpłatnego zwiedzania muzeum. Zaraz potem – projekcja filmu „Radostki", który opowiada o radości płynącej z bycia dzieckiem. Następnie zapraszamy wszystkich do sali warsztatowej na zajęcia, w trakcie których stworzymy dodatkowe elementy do swojego stroju.

Podczas warsztatu będą do dyspozycji: patyki, sznurki, kasztany, ozdoby, kawałki materiałów, kleje, nożyczki, bibuła, kolorowy papier, kordonek, sztuczne kwiaty, suszone liście, kawałki gałęzi, farby, pędzle, tektura, fasola, groch, kasza, stare wytłaczanki po jajkach, drut.
Zajęcia plastyczne będą zarazem konkursem. Najciekawiej ozdobione przebranie zostanie nagrodzone!

O godzinie 15.00 zapraszamy z kolei na bezpłatny pokaz filmu Prop & Berta. Dowiemy się, co może się zdarzyć, kiedy w sąsiedztwie mieszka czarownica.

www.se-ma-for.com

Zapisz się na newsletter !


Se-Ma-For Muzeum Animacji

                      KONTAKT I REZERWACJE: tel. + 48 42 682 26 01 muzeum@se-ma-for.com Nowe multimedialne i wykorzystujące nowoczesne technologie muzeum ma szansę stać się najciekawszym muzeum w Łodzi. Wystawa zostanie tak przystosowana, aby widz mógł jak najbliżej zapoznać się ze …

Więcej

Adres:

al. Piłsudskiego 135,
92-318 Łódź


Kontakt:

+ 48 42 682 26 01
muzeum@se-ma-for.com
http://www.se-ma-for.com
facebook

niedziela
19.02
2017
Wydarzenia |

Weekendowe warsztaty w Se-Ma-For Muzeum Animacji

Se-Ma-For Muzeum Animacji zaprasza na weekendy pełne warsztatów! Mali widzowie będą mogli m.in. stworzyć krainę Pik Poka oraz nakręcić własne filmy animowane o tematyce sportowej.
Do zobaczenia w Se-Ma-Forze!

Więcej
piątek
27.01
2017
Wydarzenia |

Bajkowy Bal Karnawałowy dla dzieci

Se-ma-for Muzeum Animacji zaprasza dzieci od 6 do 14 lat na wspólną zabawę podczas Bajkowego Balu Karnawałowego. W programie: konkursy, warsztaty filmowe i plastyczne oraz najważniejsze, czyli tańce. Bawimy się już 27 stycznia 2017 r.

Więcej
sob-nie
21.01-22.01
2017
Wydarzenia |

Dzień Babci i Dziadka w Se-Ma-For Muzeum Animacji

Se-Ma-For Muzeum Animacji zaprasza wnuczków razem z dziadkami na obchody ich święta. Będziemy tworzyć wyjątkowe animowane laurki w postaci filmu poklatkowego oraz nakręcimy własne historie z bajkowymi bohaterami. Spotykamy się już w ten weekend!

Więcej
sob-nie
28.01-29.01
2017
Wydarzenia |

Weekendowe warsztaty w Se-Ma-For Muzeum Animacji

Se-Ma-For Muzeum Animacji zaprasza na weekend pełen warsztatów! Mali widzowie będą mogli stworzyć krainę Pik Poka oraz nakręcić własne filmy animowane o tematyce sportowej.
Do zobaczenia w Se-Ma-Forze!

Więcej
środa
14.12
2016
Wydarzenia |

Coś z niczego – warsztaty upcyklingowe w Se-Ma-For Muzeum Animacji

Jeśli w twoim domu zalegają rzeczy, które od dawna planujesz wyrzucić to… Jeszcze tego nie rób! Przyjdź z nimi do nas. Jeśli posiadasz odrobinę wyobraźni i kreatywności, a także dysponujesz wolnym czasem w najbliższą środę, powinna Cię zainteresować ta propozycja.

Więcej
poniedziałek
31.10
2016
Wydarzenia |

Halloween w Se-Ma-For Muzeum Animacji

31 października Se-ma-for Muzeum Animacji w Łodzi zaprasza dzieci na „Straszne warsztaty”, a następnie na „Bal Halloweenowy”, podczas którego przebrani uczestnicy wezmą udział w konkursie na najlepszy (najstraszniejszy?) strój, zostaną poczęstowani słodyczami, by nie robili psikusów i będą mieli okazję nakręcić film z duchem techniką piksilacji.

Więcej
sob-nie
27.08-28.08
2016
Wydarzenia |

Weekendowe warsztaty w Se-Ma-For Muzeum Animacji

Se-Ma-For Muzeum Animacji jak co tydzień zaprasza na weekend pełen warsztatów! Mali widzowie będą mogli m.in. stworzyć własny ogród zoologiczny, udać się na wakacyjną przygodę oraz poszaleć z Bergamutką.
Do zobaczenia w Se-Ma-Forze!

Więcej
sob-nie
13.08-14.08
2016
Wydarzenia |

Weekendowe warsztaty w Se-Ma-For Muzeum Animacji

Se-Ma-For Muzeum Animacji jak co tydzień zaprasza na weekend pełen warsztatów! Mali widzowie będą mogli m.in. stworzyć kuszę z klocków, udać sie na wakacyjną przygodę oraz zaaranżować bitwę wojenną .
Do zobaczenia w Se-Ma-Forze!

Więcej
piątek
26.08
2016
Wydarzenia |

Wyanimuj swoje hobby – warsztaty animacyjne

Będzie to cykl 6 spotkań warsztatowych, podczas których poznacie 5 technik animacji poklatkowej. Zaś zwieńczeniem całego cyklu będzie produkcja własnego (promocyjnego) filmu w wybranej technice. SMA zaprasza do siebie: placówki kultury, firmy, koła artystyczne, a także gości indywidualnych.

Więcej
piątek
12.08
2016
Wydarzenia |

Wstęp do animacji poklatkowej – warsztaty dla dzieci

Wstęp do animacji to pełna nowych doświadczeń lekcja. Zawierająca w sobie elementy wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Dzięki ciekawym zajęciom odkryjecie piękno sztuki filmowej. W unikatowy sposób dowiecie się jak powstaje niezwykła płynność ruchu uwieczniona na kliszy filmowej, a tym samym będziecie mieli możliwość stworzyć własne książeczki animacyjne.

Więcej