Dzień Dziecka dla maluszków

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch , Łokietka 7, Targówek
📅 sobota 03.06.2017
Dzień Dziecka dla maluszków
Poznają też historię przyjaciela myszek – pieska Rocky`ego – i wspólnie z nim pokonają „mrożący krew w żyłach” tor przeszkód. Rocky nauczy dzieci wierszyków paluszkowych „Wszystkie pieski spały” i „Nazywam się kot!”, a kot Klakier – łowienia rybek. Na zakończenie spotkania maluszki wraz z myszkami będą pląsać przy muzyce i z materiałów wtórnych wykonają podobizny myszek.

W obecności rodziców dzieci poznają przedszkole, zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, oswajają się z nowym miejscem i biorą udział we wspólnych zabawach z rówieśnikami. Rodzic towarzyszy dziecku podczas zajęć. W obecności opiekuna dziecko z większą ufnością wchodzi w nowe środowisko, łatwiej nawiązuje kontakt z innymi dziećmi. Obecność bliskiej osoby jest gwarancją jego niezależności i bezpieczeństwa.

Prosimy o zgłaszanie udziału. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt zajęć 25 zł.

Zapisy: