Drzwi otwarte

Data wydarzenia: niedziela 19.06.2011

Pracownia Magenta serdecznie zaprasza dzieci i rodziców w najbliższą niedzielę, czyli 19 czerwca na “drzwi otwarte”. Będzie można zwiedzić naszą pracownię, porysować i pooglądać nasze prace.

19.06.11
godz. 12.00

Pracownia Magenta zaprasza dzieci i rodziców w najbliższą niedzielę – 19 czerwca, o godzinie 12.00 na "drzwi otwarte". Będzie można zwiedzić naszą pracownię, porysować i pooglądać nasze prace.
Serdecznie zapraszamy!

Pracownia mieści się w centrum Łodzi, w pałacyku na II piętrze, na ul. Stefana Jaracza 45

http://www.magenta-pracownia.pl/

Zapisz się na newsletter !


Adres:

Łódź, ul. Jaracza 45
II piętroKontakt:

605 99 09 30
magentapracownia@gmail.com
http://www.magenta-pracownia.pl

niedziela
23.09
2012
Wydarzenia |

Nowy rok w Magencie

W poniedziałki i soboty zapraszamy na zajęciach z rysunku i malarstwa. Jeżeli Twoje dziecko skończyło już 8 lat i widzisz je bez przerwy z kartką papieru, ołówkiem lub pędzlem, to zdecydowanie powinno do nas dołączyć. Natomiast już 3-latki w środy i w soboty mogą spróbować swoich sił jako architekci, projektanci, konstruktorzy, urbaniści, stać się małymi artystami, poetami, inżynierami.
Mają szansę w zabawny i prosty sposób poznawać tajniki sztuki. Zapisy trwają!

Więcej
piątek
31.08
2012
Wydarzenia |

Półkolonie z Pracownią Twórczą Magenta

Dzieci, które zostają w Łodzi lub mają przerwę między wyjazdami wakacyjnymi, zapraszamy do naszej pracowni na półkolonie. Jak zwykle czeka na Was dużo atrakcji. Przez cały dzień będą odbywały się warsztaty o różnorodnej tematyce od plastycznych, konstruktorskich i kulinarnych po edukacyjno – językowe!

Więcej
pt-sob
16.03-31.03
2012
Wydarzenia |

Magenta zaprasza na urodziny

Warsztaty w Pracowni Twórczej to oryginalny pomysł na urodziny dla dzieci. W trakcie urodzinowego party przeplatamy działania twórcze zabawami i konkursami. W cenę urodzin wliczona jest pełna opieka nad dziećmi, działania twórcze,
konkursy, tańce i zabawy oraz nagrody.

Więcej
niedziela
04.03
2012
Wydarzenia |

Warsztat. Eko Dzieciak w Pracowni Twórczej

W związku z nadchodzącą wiosną – 4 marca 2012 o godz. 11:00 Pracownia Magenta zaprosiła Panią Kasię do pomocy przy porządkowaniu pracowni.
Pani Kasia doskonale wymiata miotłą kurz ze wszystkich brudnych zakamarków!
Uwaga! Nie lata na miotle – nie bójcie się – nie jest czarownicą 🙂
Zapraszamy wszystkie dzieci – zarówno czyściochy, porządnisie, jak i
bałaganiarzy i małych brudasków! Zapisy do 2 marca.

Więcej
sobota
03.03
2012
Wydarzenia |

Warsztat dla dzieci

Pracownia Magenta serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty pt. “Witraże – Witrażyki”. Gwarantujemy wspaniałą, a zarazem twórczą zabawę! Konieczne zapisy.

Więcej
piątek
10.02
2012
Wydarzenia |

Ferie w Magencie

Pracownia Plastyczna Magenta serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w czasie ferii. W programie m.in. zabawy, konkursy, film 3D, warsztaty.

Więcej
sob-nie
03.09-11.09
2011
Wydarzenia |

Pracownia Magenta zaprasza dzieci na warsztaty i zajęcia dodatkowe we wrześniu

Już ruszyły zapisy na warsztaty w Pracowni Magenta, a pierwsze zajęcia odbędą się 12 września. Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. W naszym grafiku znajdziecie zajęcia znane i lubiane, a także całkiem nowe, jak MAŁY PROJEKTANT – warsztaty z animacji komputerowej dla dzieci od 7 lat.

Więcej
niedziela
28.08
2011
Wydarzenia |

Lato w mieście 2011 – Pracownia Magenta na wakacje

Poza warsztatami plastycznymi dla dzieci w wieku 4-12 lat, łódzka Pracownia Magenta przygotowała też coś specjalnego dla nieco starszych. Młodzież i dzieci w wieku od 13 lat zapraszamy na wakacyjne kursy malarstwa i rysunku, grafiki komputerowej i projektowania wnętrz oraz na kurs fotografii. Zapisy trwają!

Więcej
piątek
12.08
2011
Wydarzenia |

Warsztaty plastyczne – Magenta

Jak co roku pracownia Magenta ma przyjemność zaprosić dzieci do udziału w warsztatach plastycznych. W tym roku będziemy rozwijać tradycyjne techniki plastyczne, a także malować na szkle, lepić z gliny, tworzyć ozdobną biżuterię. Poza tym dwa razy w tygodniu wybierzemy się do pobliskiej sali zabaw w celu wyskakania na trampolinach nadwyżek energetycznych. Dwa razy w trakcie trwania turnusu odwiedzimy kino i zapartym tchem będziemy oglądać film.

Więcej
niedziela
19.06
2011
Wydarzenia |

Drzwi otwarte

Pracownia Magenta serdecznie zaprasza dzieci i rodziców w najbliższą niedzielę, czyli 19 czerwca na “drzwi otwarte”. Będzie można zwiedzić naszą pracownię, porysować i pooglądać nasze prace.

Więcej
niedziela
15.05
2011
Wydarzenia |

Warsztaty weekendowe w Pracowni Magenta w Łodzi

Zapraszamy na kreatywny weekend w Magencie. Przyjdź z całą rodziną i wraz ze swoją pociechą stwórz wasze własne dzieło. Będziemy malować, lepić albo konstruować – po prostu spędzać czas na dobrej zabawie!

Więcej
sobota
07.05
2011
Wydarzenia |

Warsztaty plastyczne dla dzieci

Pracownia Magenta zaprasza dzieci w wieku od 7 – 12 lat na warsztaty rysunku i malarstwa. Program zajęć obejmuje naukę rysunku i malarstwa z natury z elementami zabaw twórczych tj. wycinanie, lepienie, klejenie w różnych materiałach plastycznych. Na zajęciach będziemy również poznawać dzieła wybitnych twórców sztuki i wzorować się na nich. Materiały plastyczne, tj. akryle, pastele, węgiel, sepię, kartony, nożyczki, kleje, glinę, gips i inne tworzywa plastyczne zapewnia pracownia.

Więcej