Drużyna Bugsa zaprasza do Łodzi!

📅 poniedziałek 20.06.2011
Drużyna Bugsa zaprasza do Łodzi!

29.05. – 20.06.11

Zaszalej z Drużyną Bugsa!

W niedzielę, 29 maja 2011 r. na parkingu Centrum Handlowego Tulipan, wystartuje łódzka odsłona ogólnopolskiej akcji promującej ruch i zabawę „Zaszalej z Drużyną Bugsa".
W gigantycznym namiocie o powierzchni 600 m2 znajdzie się mnóstwo bezpłatnych atrakcji przede wszystkim dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Doskonałą opiekę zawodowych animatorów organizatorzy zapewnią również maluchom.

Łódź jest już po raz drugi przystankiem programu społeczno-edukacyjnego „Zaszalej z Drużyną Bugsa". Ogromne zainteresowanie jakie towarzyszyło akcji w zeszłym roku zachęciło organizatorów do jej powtórzenia. Tym razem Królik Bugs wraz z przyjaciółmi, do których należą Kanarek Tweety i Kaczor Daffy, odwiedzą Centrum Handlowe Tulipan przy
ul. Piłsudskiego 94. Właśnie tutaj zaproszą dzieci do przejścia kolejnych stopni wtajemniczenia w aktywny tryb życia. Od gry w piłkę, przez mini-golfa, wspinaczkę, zjeżdżalnię aż po kręgle. Dzieci będą miały szansę wykazać się sprawnością, hartem ducha i umiejętnością pracy w zespole. Po zaliczeniu toru przeszkód otrzymają honorowe członkostwo w Drużynie Bugsa, imienny dyplom, zdjęcie z ulubionym bohaterem oraz upominki z wizerunkami postaci Looney Tunes.

„Od początku akcji pokazujemy dzieciom jak wiele jest możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Właściwie każda z nich jest doskonałą alternatywą dla grania na komputerze czy oglądania telewizji. Oprócz rodziców, do współpracy zapraszamy szkoły, przedszkola i wszelkie instytucje, których zadaniem jest codzienne dbanie o zdrowy rozwój dzieci. Udział w zabawie jest bezpłatny zarówno dla indywidualnych uczestników jak i grup zorganizowanych" – mówi Dyrektor Marketingu i Komunikacji Apsys Polska.

„Zaszalej z Drużyną Bugsa" to polska akcja stworzona przez Wytwórnię Rozrywki dla zarządcy centrów handlowych – firmy Apsys w oparciu o program Looney Tunes Active!, Warner Bros. Consumer Products. Rozpoczęła się w marcu 2010 r. w podwarszawskich Jankach. Do tej pory odwiedziła aż 10 miast w całej Polsce zapewniając aktywną zabawę ponad 35 tysięcom dzieci. Wykorzystuje niespożytą energię i doskonały humor postaci Looney Tunes aby pokazać dzieciom oraz ich rodzicom, jak czerpać radość z ruchu i jak połączyć beztroską zabawę z aktywnością fizyczną – niezbędną do zdrowego oraz prawidłowego rozwoju.

„Cieszę się, że program Looney Tunes Active! jest wykorzystywany w Polsce w tak bezprecedensowy sposób – mówi  Country Manager European Licensing Company, firmie będącej wyłącznym przedstawicielem Warner Bros. Consumer Products w Europie Środkowo-Wschodniej. – W Europie mamy coraz więcej przykładów wykorzystania postaci Looney Tunes do promocji dyscyplin sportowych. We Włoszech czy Hiszpanii stały się one nawet oficjalnymi partnerami Federacji Koszykarskiej. W ten sposób ulubieni bohaterowie naszych dzieci propagują sport, aktywność, śmiech… szaleństwo! "

Zabawa w gwiazdorskim otoczeniu postaci z kreskówek potrwa w Łodzi od 29 maja do 20 czerwca. Aby tu zawitać Drużyna Królika Bugsa pokonała ponad 3.000 km i przez ponad 200 dni zachęcała dzieci w miastach całej Polski do szalonej zabawy. Do tej pory Królik Bugs odwiedził m.in. Warszawę, Konin, Gniezno, Katowice, Gdańsk, Kraków, Toruń, Sosnowiec, Zabrze i Wrocław.

Akcja „Zaszalej z Drużyną Bugsa" w liczbach:
600 m2 wspaniałej zabawy w duchu sportu i aktywności
Ponad 35 000 zadowolonych, uśmiechniętych dzieci – uczestników akcji
Ponad 35 000 rozdanych paczek z upominkami
Ponad 3.000 km trasy do pokonania
Ponad 200 dni wspaniałej zabawy

Więcej informacji na stronie:
www.druzynabugsa.pl
oraz www.chtulipan.pl