Dobrze, że jesteś! Wakacyjne warsztaty rozwojowe dla nastolatków.

Fundacja Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych, aleja Wyzwolenia, Warszawa
📅 czwartek 06.07.2017 do poniedziałek 07.08.2017
warsztaty dla nastolatków Bullerbyn Fundacja
Jeśli Twój nastolatek chce:

– czuć się pewniej w rozmowach z rówieśnikami,
– rozwijać umiejętności budowania relacji z innymi ludźmi,
– lepiej radzić sobie w grupie,
– spędzić czas: grając, bawiąc się i poznając siebie,
– spotkać nowe osoby i porozmawiać na ważne dla siebie tematy,

zapraszamy na wakacyjne warsztaty dla młodzieży w wieku 13-16 lat w Fundacji Bullerbyn w terminie 7 – 11 sierpnia 2017.

Informacje organizacyjne

• Podczas warsztatów bawiąc się, grając i rozmawiając poznajemy siebie nawzajem i doskonalimy umiejętności pozwalające budować trwałe i pozytywne relacje z innymi ludźmi.
  • Warsztaty odbywają się w Warszawie przy Al. Wyzwolenia 7 od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 15:30, w terminie 7 – 11.08.2017.
  • Zajęcia odbywają się w grupie liczącej 10– 12 uczestników.
  • Jedną z podstawowych zasad udziału w zajęciach jest obecność. Do udziału w grupie zapraszamy młodych ludzi, którzy rzeczywiście chcą wziąć w niej udział i przychodzić na spotkania.
  • Po zakończeniu warsztatów istnieje możliwość kontynuacji w półrocznej grupie rozwojowej dla młodzieży, która rozpocznie się w październiku 2017.

Koszt

• Konsultacja przed zajęciami  (rodzic z dzieckiem) – 120 zł (50 min.)
  • Warsztaty „Dobrze, że jesteś!” (5 spotkań po 2,5 godziny każde) –  440 zł

Jaki jest cel konsultacji?

Udział w warsztatach poprzedzony jest spotkaniem z psychologiem, na które zapraszamy uczestnika zajęć wraz z rodzicami. Konsultacja jest okazją do poznanie uczestnika zajęć oraz wspólnego ustalenia indywidualnego celu na czas udziału w warsztatach.

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Prowadzący

Błażej Puziak – psycholog i trener. Ukończył Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkołę Treningu i Warsztaty Psychologicznego INTRA oraz Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Na co dzień prowadzi zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży, warsztaty dla rodziców, a także warsztaty i superwizje dla osób pracujących z dziećmi.

Katarzyna Paterek – trenerka i terapeutka. Obecnie certyfikuje się w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Od 2005 roku związana z organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze edukacji, kultury, pomocy społecznej, wyrównywania szans, integracji. Wspiera NGO, biblioteki, domy kultury, świetlice, które chcą polepszać jakość edukacji dzieci.

Zapisy:

Dokumenty: