Cotygodniowe Warsztaty Wokalne dla dorosłych i młodzieży.

Warszawa Wola, ul. Obozowa 82A
📅 środa 07.09.2016 do czwartek 29.09.2016
warsztaty wolkalne śpiew
Już 27.09.2016 r. rusza 20 edycja Cotygodniowych Warsztatów Wokalnych. W semestrze „Jesień 2016” zajęcia odbywać się będą w 2 grupach we wtorki i czwartki.

Pierwsze bezpłatne spotkanie pokazowe dla grupy wtorkowej odbędzie się 27.09.2016 r. – wystarczy wysłać zgłoszenie i przyjść!

We wtorki w godz. 19.00-21.00 spotykać się będzie grupa podstawowa, realizująca program dla początkujących.

Ilość miejsc ograniczona do 12 osób w każdej grupie!!! (decyduje kolejność zgłoszeń)

Miejsce spotkań:  Piwnica Artystyczna Nutka Café , Warszawa, ul. Obozowa 82A

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: spiewajmy@akcja.pl , a powinny zawierać: imię i nazwisko, telefon oraz wybór grupy wtorek lub czwartek.

OPŁATY:
Grupa wtorkowa: Opłata za cały semestr „Jesień 2016” wynosi 560 zł.

Opłata obejmuje:
– 14 dwugodzinnych spotkań grupowych;
– 1 spotkanie indywidualne 30-minutowe;
– godzinną profesjonalną sesję nagraniową, po której uczestnicy otrzymają m.in. swoje nagrania na CD;
– korzystanie z sali prób wyposażonej w sprzęt estradowy;
– podkłady muzyczne;
– udział w koncercie finałowym warsztatów (dla chętnych osób);

Bardzo proszę zainteresowane osoby o zgłoszenia e-mailem, dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem +48 606 607 826.