Co nas porusza.? – warsztaty dla dzieci i rodziców

pl. Defilad 1 [wejście od ulicy Marszałkowskiej] PKiN / 00-901 Warszawa
📅 sobota 30.07.2016
teatr studio warsztaty taneczne
Serdecznie zapraszamy na warsztaty taneczne dla dzieci (w wieku 4-6 lat) i ich rodziców odbywające się w ramach wakacyjnej odsłony SCENY TAŃCA STUDIO.
W jaki sposób pokazać ruchem skaczącą ciężką piłkę, a jak lekką dmuchaną? Co można zatańczyć, kiedy przykleją nam się buty do podłogi? Jak tworzyć wspólne opowiadanie (dziecko-rodzic) tylko za pomocą ruchu? Jak zrobić choreografię na przedmioty? Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie wspólnych zabaw ruchowych.
Warsztaty odbędą się 30 lipca (sobota) o godzinie 12.00. Prowadzi Iza Szostka. Koszt – 5 zł.

Warsztaty taneczne dla dzieci w wieku 4-6 lat i ich rodziców.

Warsztaty mają na celu wypracować świadomość ciała, muzykalność, koordynację ruchową i kreatywność. Poprzez zaangażowanie w zadania teatralno-taneczne dzieci wraz z rodzicami będą miały możliwość rozwinąć naturalną potrzebę ruchu i ekspresji. Dzięki warsztatom dowiedzą się, co to znaczy odczuwać ciało, przestrzeń, ciężar i czas. Rozbudzą swoją wyobraźnię, poczucie własnej wartości i współodpowiedzialności.

Iza Szostak, tancerka, choreografka. Absolwentka Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Codarts/Rotterdam Dance Academy w Holandii. Obecnie studentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego. Przez kilka lat prowadziła szkołę tańca dla dzieci na Mokotowie. Obecnie prowadzi regularne zajęcia tańca dla seniorów w Centrum w Ruchu w Warszawie. Jako nauczycielka tańca współpracowała m.in. z: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, Free Art Fusion, Centrum Sztuki Współczesnej. Lubi śpiewać choć raczej nie umie, zamierza pogłębiać praktykę pracy z głosem. Improwizuje na scenie i w życiu, od lat marzy jej się długi wypad w Alpy na narty oraz podróż na Grenlandię i do Nowej Zelandii. Mieszka w Warszawie.

WARSZTATY
5 zł / dziecko

Zgłoszenia na warsztaty prosimy
przesyłać drogą mailową na adres