Być mamą i nie zwariować! – spotkanie dla mam

Rodzinna Poradnia Psychologiczna “Na Śródce”
📅 wtorek 14.02.2017
Być mamą i nie zwariować! - spotkanie dla mam
Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie dla Mam z dziećmi już w najbliższy wtorek 14 lutego w Walentynki w godz. 10:00- 12:00. W tym szczególnym dniu skupimy się oczywiście na… miłości. Porozmawiamy o tym czy wszyscy tak samo okazujemy i odbieramy miłość. Czy słowa znaczą tyle samo co czyny a może jednak najlepszą formą wyrazu uczucia są prezenty? W oparciu o teorię „języków miłości” odkryjemy 5 najpowszechniejszych form wyrazu miłości oraz sposobów jej komunikowania w taki sposób, by druga osoba czuła się naprawdę kochana.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, grupa jest otwarta także zapraszamy wszystkie chętne Mamy oczywiście z Maluchami.

Potwierdźcie proszę swoją obecność na facebooku  lub mailowo: poradnia@pogotowiespoleczne.org.pl

Spotkania współfinansowane są przez Urząd Miasta Poznań.

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online
spotkanie dla mam