Biblioteka Planszówek i Sztuka na miarę, Dąbrowa Górnicza

Biblioteka Główna, Kościuszki 25, Dąbrowa Górnicza
📅 piątek 27.10.2017 do sobota 28.10.2017
A. Passent

Zapraszamy do skorzystania z wybranej oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

PIĄTEK 27.10

Klub Malucha, godz. 12:00
Cykliczne zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej. W programie m.in.: gry i zabawy dla najmłodszych, wspólne czytanie i zajęcia plastyczne. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 32 262 49 14.

Easy English godz. 15:30, 16:15
Nauka języka angielskiego.

Sztuka na miarę, godz. 17:00
Plastyka dla matematyka i matematyka dla plastyka. Zajęcia prowadzone przez O!twartą Pracownię Artystyczną.

Spotkanie autorskie z Agatą Passent, godz. 18:00
Spotkanie z Agatą Passent – dziennikarką, stałą felietonistką miesięcznika „Twój STYL” (od 1996 r.) i współprowadzącą program o literaturze Xięgarnia (TVN24). Germanistka, ukończyła studia na Uniwersytecie
Harvarda w Cambridge, USA oraz studia na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka książek „Miastówka”, „Pałac wiecznie żywy”, „Dziecko? O matko!”, „Kto to Pani zrobił?”. Jest córką Agnieszki Osieckiej i Daniela
Passenta oraz mamą dwóch chłopców. Prezes Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej

Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Kultury ZagłębieWood, dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

SOBOTA 28.10

Biblioteka Planszówek, godz. 10:00
Spotkania miłośników gier planszowych – rozgrywki, turnieje gier. Wstęp bez zapisów.

Serdecznie zapraszamy!