bal karnawałowy dla dzieci

Data wydarzenia: niedziela 10.01.2010

10 stycznia 2010 w niedzielę w godz. 11:00-12:30 kluboksięgarnia Badet zaprasza dzieci od lat 4 do 6 na bal karnawałowy. Motyw przewodni imprezy to BAL ZABAWEK.

Karnawał dla dzieci w Badcie
10 stycznia 2010, godz. 11:00-12:30

Prosimy o przebranie dzieci za ukochane zabawki, mogą to być przytulanki, lalki, maskotki, ale też autka, pociągi i inne. Dzieci-zabawki będą tańczyć, brać udział w zabawach plastycznych i ruchowych, zapewniamy także napoje i słodki poczęstunek.

Cena biletu: 30 zł.

Można je już kupować, jest ograniczona liczba miejsc.
Tym razem NIE PROWADZIMY ZAPISÓW, po prostu sprzedajemy bilety w przedsprzedaży i jeśli zostaną, także w dniu imprezy.

Więcej zapowiedzi na: www.Badet.pl.
Kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów.

Zapisz się na newsletter !


Księgarnia dziecięca Badet.pl

Największa w Warszawie kluboksięgarnia dziecięca Badet zaprasza do swojej siedziby na Wilanowie. Na 180 m kw. mieszczą się: znakomicie zaopatrzona księgarnia dziecięca (zawsze mamy w niej nowości i nieśmiertelną klasykę), dwie przestronne sale zajęciowo-urodzinowe oraz …

Więcej

Adres:

ul. St. Lentza 35a,
02-956 Warszawa - WilanówKontakt:

22 499-37-17, 22 258 46 47
badet@badet.pl
http://www.badet.pl

sobota
08.04
2017
Wydarzenia |

Zielone warsztaty wielkanocne

Kluboksięgarnia Badet zaprasza do wspólnego zdobienia jajek i tworzenia świątecznych ozdób. Wykonamy panienki o zielonych fryzurach z rzeżuchy, zielone jaja dinozaura i palemki w wiosennych barwach.

Więcej
sobota
08.04
2017
Wydarzenia |

Ewa Nowak i problemy nastolatek

Kluboksięgarnia Badet Wilanów zaprasza nastolatki na spotkanie z Ewą Nowak, pedagogiem terapeutką, autorką książek dla dzieci i młodzieży. Przedmiotem naszego zainteresowania będzie „Sekretnik”, książka będąca przeglądem typowych problemów współczesnych nastolatek oraz najskuteczniejszych metod radzenia sobie z nimi. Nasz gość wskaże sposoby na porozumienie z rodzicami, podejmowanie decyzji, przeproszenie bliskiej osoby i błyskawiczną poprawę wyglądu.

Więcej
niedziela
26.03
2017
Wydarzenia |

Szalona historia komputerów

26 marca, w niedzielę o godz. 11 gościem Badeta Wilanów będzie Marcin Kozioł, autor książki „Docent pięć procent i szalona historia komputerów”. Pisarz, jako ekspert w dziedzinie mediów elektronicznych, przybliży nam dzieje komputerów, Internetu i gier.

Więcej
niedziela
19.03
2017
Wydarzenia |

Emilia Dziubak z premierą ” Tyczki w Krainie Szczęścia” w Badecie

Zapraszamy do księgarni dziecięcej Badet Wilanów na premierę nowej książki Martina Widmarka „Tyczka w Krainie Szczęścia” z nastrojowymi ilustracjami fenomenalnej Emilii Dziubak. Posłuchamy fragmentów książki, puścimy wodze wyobraźni, tworząc własne malarskie krainy szczęścia, a potem poprosimy ilustratorkę o fantastyczne, rysunkowe autografy.

Więcej
śr-pt
22.02-24.02
2017
Wydarzenia |

Ferie zimowe w Badecie Wilanów

Od 13 do 24 lutego, czyli przez całe ferie szkolne od poniedziałku do piątku w księgarni dziecięcej Badet Wilanów zapraszamy dzieci na warsztaty artystyczno-literackie w godz. 10-16. 10 wolnych od szkoły dni spędzimy odkrywając tajemnice dawnych cywilizacji. Poznamy kulturę i zwyczaje Sumerów, Minojczyków, dawnych Egipcjan, Greków, Celtów i Azteków, zajrzymy do Biskupina i nad Żółtą Rzekę.

Więcej
niedziela
05.02
2017
Wydarzenia |

Dlaczego mydło myje – warsztaty eksperymentalne

Zapraszamy do księgarni Badet Wilanów na kolejne eksperymenty naukowe. „Mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję”, ale dlaczego? Opowiemy dzieciom o brudzie i wyjaśnimy, czemu mydło myje, a proszek pierze. Uczestnicy warsztatu wykonają samodzielnie kilka eksperymentów o niezwykłych nazwach: “zwariowane mleko, “magiczny palec” i “płonąca piana”. Każde dziecko wykona musującą kulę do kąpieli, która umili kąpiel w domu.

Więcej
niedziela
29.01
2017
Wydarzenia |

Idol – spotkanie z ilustratorką Justyną Styszyńską

zapraszamy do księgarni Badet Wilanów na spotkanie z Justyną Styszyńską, autorką interaktywnej książki „Idol” z Widnokręgu, przybliżającej dokonania polskiej uczonej. Dowiemy się, jakie badania prowadziła Maria Skłodowska-Curie, i jakich odkryć dokonała. Zaprojektujemy laboratorium naukowe i zaprosimy dzieci do wspólnego eksperymentowania.

Więcej
niedziela
11.12
2016
Wydarzenia |

Zimowe poczytajki – Boże Narodzenie w Bullerbyn

Zapraszamy na zimową edycję Poczytajek. Na zajęciach spotkamy się z bohaterami książki ,,Boże Narodzenie w Bullerbyn” i razem z nimi zabawimy się w świąteczną ciuciubabkę, a potem ozdobimy bombki i poznamy szwedzkie zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem.

Więcej
sob-nie
22.04-23.04
2017
Wydarzenia |

Weekend w Badecie – gry RPG

Zapraszamy do Badeta – w sobotę gry RPG, w niedzielę warsztaty dla dzieci z Danielem de Latourem rysownikiem kosmonautów, krasnoludków, smoków, pająków, pociągów, a także skarpetek!

Więcej
sobota
03.12
2016
Wydarzenia |

Mikołajkowe warsztaty dla najmłodszych w Badecie

Zapraszamy do księgarni dziecięcej Badet Wilanów najmłodsze dzieci do wspólnej zabawy z okazji Mikołajek. Sprawimy, że w księgarni spadnie śnieg i ulepimy znikające śnieżki, urządzimy także wyścigi reniferów.

Więcej
sob-nie
26.11-27.11
2016
Wydarzenia |

Andrzejkowe wróżby i spotkanie z pisarzem w Badecie

Badet Wilanów zaprasza na Badet Wilanów na zabawę w odgadywanie bliższej i dalszej przyszłości podczas andrzejkowego wieczoru oraz na spotkanie z Michałem Wójcikiem, autorem serii „Olaf i Lena na tropie”

Więcej