Bajkowa wiosna w Teatrze Capitol!

Teatr Capitol, Marszałkowska, Warszawa
📅 sobota 22.04.2017 do czwartek 27.04.2017
Wanna Archimedesa_ teatr capitol
Tutaj Dzień Dziecka trwa całą wiosnę! Bajki Teatru Capitol pobudzają dziecięcą wyobraźnię!

DR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA” to fascynująca opowieść muzyczna o prawdziwej przyjaźni oraz wielkiej miłości do zwierząt. Profesjonalne aktorstwo, dowcipne dialogi, a także niebanalna scenografia, przenoszą widza w zaczarowany świat, w którym może zrozumieć mowę zwierząt. Adaptacja powieści Hugh Loftinga to jedna z najbardziej obleganych dziecięcych pozycji w repertuarze Teatru Capitol. Spektakl dla dzieci od lat czterech. Tej wiosny można się na niego wybrać 5, 7 lub 9 kwietnia oraz 16, 17, 28, 30 i 31 maja.

Sceniczna wersja pięknej baśni „JAŚ I MAŁGOSIA”, na której wychowały się całe pokolenia, to wspaniała musicalowa zabawa w teatr, który powstaje na scenie na oczach publiczności. Bądźcie spokojni, niebezpieczne przygody Jasia i Małgosi dobrze się kończą. Inscenizacja została tak złagodzona, aby nie wystraszyć najmłodszych widzów. Przygody Jasia i Małgosi można zobaczyć 1, 2 i 3 czerwca. Spektakl dla dzieci od lat trzech.

WANNA ARCHIMEDESA” to przygoda o jakiej nie śniło się filozofom. Bajka, która wprowadza w fantastyczny świat odkryć i wynalazków, pochłania bez reszty każdego, kto zasiądzie na widowni. Zarówno dorosłego jak i tego najmłodszego. W roli Profesora Rozumnego, którego mnóstwo widzów zdążyły już pokochać, rewelacyjny Krzysztof Tyniec. Na „Wannę Archimedesa“ zapraszamy dzieci od lat sześciu, 29 maja oraz 4 i 5 czerwca.

Teatr Capitol przenosi w bajkowy świat każdego, kto przekroczy jego próg!

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców