Bajki Pod Szesnastką – Zakochałem się w Milenie. Mamy zaproszenie!

Księgarnia Pod Szesnastką, Al. Daszyńskiego 16
📅 sobota 18.02.2017
Zakochałem się w Milenie
Z miłością nie ma żartów! A ta pierwsza jest najpiękniejsza, najważniejsza i… najtrudniejsza. Dawid jest zakochany właśnie ten pierwszy raz. Tylko co zrobić, żeby jego ukochana go zauważyła?

Piękna dziewczyna o oczach „jak dwa czarne słońca” i włosach „jak lśniący wodospad” budzi w chłopcu uczucia, których do tej pory nie znał. Jak sobie z nimi poradzić?  „Zakochałem się w Milenie” to przejmująca, a zarazem delikatna opowieść o tej pierwszej miłości, która może „dopaść” każdego, i wiek tu nie ma nic do gadania.

Po lekturze padnie odważne pytanie o miłość – bo jak wiadomo dzieci wiedzą najlepiej – poznając ich punkt widzenia wnosimy coś bardzo ważnego do naszego sposobu postrzegania świata. Tradycyjnie podyskutujemy o bohaterach – dowiemy się jak nasze pociechy oceniają ich zmagania – a może mogłyby im coś doradzić? Dlatego na spotkanie zapraszamy również rodziców, którzy chcieliby popatrzeć na te najważniejsze sprawy oczami dzieci.

Po pogaduchach przygotujemy walentynkowe niespodzianki dla tych, których kochamy. Oczywiście nie będziemy zdradzać czy to dla mamy, czy dla Marysi z klasy – prawdziwa miłość musi być czasem niedopowiedziana.

Kontynuujemy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i  do wspólnej zabawy!

Zakochałem się w Milenie – warsztaty z Ta Dorotka
Sobota,  18 lutego 2017r. godz. 12.00
Księgarnia Pod Szesnastką, Al. Daszyńskiego 16

Koszt – 15 pln od dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.
Ilość miejsc ograniczona!

A już 25 lutego kolejne warsztaty dla małego aktora. Tym razem czytamy Bajki Lobela

Czy i jak motywować dzieci

Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/1040250756081124/

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 zaproszenie na warsztaty!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie:  miłość) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, imieniem i wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 16 lutego. Napiszcie też, jaka jest ulubiona książka Waszego dziecka.

Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.