Artystyczna Kuźnia w Zgierzu – decoupage dla młodzieży i dorosłych

Miejsce wydarzenia: Zgierz, ul. Szczepana Rembowskiego 17

Data wydarzenia: piątek 09.06.2017

CKD w Zgierzu serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty decoupage. Jest to technika ozdabiana przedmiotów z wykorzystaniem wzorów z papierowych serwetek.

Artystyczna Kuźnia

Zajęcia prowadzi: Joanna Gołaszewska

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2016/17
II semestr

CZERWIEC
09.06.17
Collage, czyli decoupage’owy miszmasz.
zapisy od 29 maja

 

Zapisz się na newsletter !


Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu

Centrum Kultury Dziecka jest filią Miejskiego Ośrodka Kultury od 2008 roku. Mieści się w budynku przy ul. Rembowskiego 17, odbudowanym w ramach projektu Rewitalizacji Strefy Śródmiejskiej Miasta Zgierza. Na placu zajmowanym dziś przez Centrum Kultury Dziecka …

Więcej

Adres:

ul. Rembowskiego 17
95-100 Zgierz


Kontakt:

48 509 719 665
ckdzgierz@poczta.fm
http://www.ckd.miasto.zgierz.pl
facebook

niedziela
21.05
2017
Wydarzenia |

Bajkobranie w Zgierzu

Bajkobrania to cykl spotkań z teatrem dla dzieci, organizowanych w CKD od samego początku działalności. Jest to jedna z najbardziej popularnych inicjatyw kulturalnych dla dzieci w mieście. Szacujemy, że każdego roku na Bajkobraniach spotka się około półtora tysiąca dzieci w wieku już od ok. 2 lat i ich rodziców.

Więcej
sobota
11.03
2017
Wydarzenia |

Kreatywna Kuźnia Familijna – twórcze zajęcia dla całej rodziny w Zgierzu

Cykl warsztatów familijnych jest miłą alternatywą dla rodzin, które chcą wspólnie spędzić sobotnie przedpołudnie. W ramach zajęć zespoły rodzinne będą miały okazję wspólnie wykonać proste prace stolarskie, decoupage, wyruszyć w świat zabawy i humoru podczas warsztatów cyrkowo-teatralnych oraz poszaleć kulinarnie.

Więcej
piątek
24.02
2017
Wydarzenia |

Bal karnawałowy w CKD w Zgierzu

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu zaprasza serdecznie na bal przebierańców. Tym razem tematem przewodnim są morskie przygody. Wstęp oczywiście wolny, a bal jest dedykowany dzieciom do 13 roku życia.

Więcej
poniedziałek
22.05
2017
Wydarzenia |

Stolarka dla Pań – bezpłatne warsztaty w Zgierzu

Jak własnoręcznie zrobić stołek, lampę, a nawet ozdoby choinkowe z drewna? W zgierskim Centrum Kultury Dziecka można się tego nauczyć. Zapraszamy na zajęcia specjalnie dla Pań, tych młodszych i tych starszych.

Więcej
poniedziałek
27.03
2017
Wydarzenia |

Koło ceramiczne w Zgierzu – zajęcia dla każdego

Cykl trzech warsztatów, podczas których uczestniczki i uczestnicy pracują z gliną z wykorzystaniem technik ręcznych oraz kół garncarskich. Wykonują proste naczynia, bibeloty oraz autorską biżuterię. Są to zajęcia niezwykle inspirujące i relaksujące. CKD w Zgierzu zaprasza!

Więcej
piątek
24.03
2017
Wydarzenia |

Kulinarna wyprawa dookoła świata – warsztaty dla dzieci w CKD Zgierz

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej oferty warsztatów dla dzieci w CKD, które pozwolą im poznawać nowe kultury poprzez aspekt kulinarny. Będą to pasjonujące zajęcia z nutką geografii – dzieci dowiedzą się skąd pochodzą przyprawy, warzywa i inne produkty spożywcze. Będą miały okazję przyjrzeć się znaczeniu jedzenia w różnych miejscach świata, w różnych kulturach, jego symbolice.

Więcej
pon-pt
23.01-27.01
2017
Wydarzenia |

Ferie zimowe w CKD w Zgierzu

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu zaprasza dzieci od 6 do 12 lat na ferie zimowe. W programie m.in. warsztaty plastyczne, seanse filmowe, wycieczki, teatr cieni oraz bal z karaoke. Gwarantujemy wspaniałą zabawę!

Więcej
poniedziałek
30.01
2017
Wydarzenia |

Koło ceramiczne w Zgierzu

Jest to cykl trzech warsztatów, podczas których uczestniczki i uczestnicy pracują z gliną z wykorzystaniem technik ręcznych oraz kół garncarskich. Wykonują proste naczynia, bibeloty oraz autorską biżuterię. Są to zajęcia niezwykle inspirujące i relaksujące. CKD w Zgierzu zaprasza!

Więcej
piątek
28.10
2016
Wydarzenia |

Bal Halloweenowy w Zgierzu

CKD w Zgierzu zapraszamy wszystkie dzieciaki do 12 roku życia na zabawę z okazji Halloween. Będzie straszszsznieee miło i sympatycznie, będą upiorne konkursy oraz zabawy dla odważnych i będziemy tańczyć pod okiem dyniowych stworów.

Więcej
piątek
07.10
2016
Wydarzenia |

Artystyczna Kuźnia w Zgierzu

CKD w Zgierzu serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty decoupage. Jest to technika ozdabiana przedmiotów z wykorzystaniem wzorów z papierowych serwetek.

Więcej