Aquapark Fala zaprasza prymusów!

Data wydarzenia: czwartek 23.06.2011

Na koniec roku szkolnego Aquapark Fala przygotował tradycyjny już bonus dla najlepszych uczniów – Dzień Prymusa. Każdy uczeń, który 22 i 23 czerwca przy zakupie biletu wstępu do Aquaparku przedstawi tegoroczne świadectwo z paskiem (w przypadku uczniów klas 1-3 nagrodę książkową) będzie mógł korzystać z basenowych atrakcji Fali w cenie złotówki za godzinę i dwóch złotych za dwie godziny zabawy.

22.06.11 – 23.06.11

Dzień Prymusa na Fali

Na koniec roku szkolnego Aquapark Fala przygotował tradycyjny już bonus dla najlepszych uczniów – Dzień Prymusa.

Każdy uczeń, który 22 i 23 czerwca przy zakupie biletu wstępu do Aquaparku przedstawi tegoroczne świadectwo z paskiem (w przypadku uczniów klas 1-3 nagrodę książkową)  będzie mógł korzystać z basenowych atrakcji Fali w cenie złotówki za godzinę i dwóch złotych za dwie godziny zabawy.

Wszystkie Prymusy będą mogły do woli pluskać się w basenach wewnętrznych i zewnętrznych Fali, odpocząć po trudach roku szkolnego i radośnie rozpocząć wakacje. W tym roku zapoczątkujemy je na sportowo: dzieciaki będą mogły wziąć udział w otwartym treningu siatkówki plażowej, który poprowadzą medaliści niedawno rozegranych zawodów Fala Cup – Michał Kobierecki i Michał Mysera. Na fanów plażówki czeka szereg konkursów sprawnościowych związanych z tą widowiskową grą zespołową: ćwiczenia w zagrywce, w odbijaniu piłki w dal czy do celu oraz treningi dla początkujących graczy. Treningi potrwają trzy godziny – w środę od 14.00 do 17.00, w czwartek od 11.00 do 14.00.

http://www.aquapark.lodz.pl/

Zapisz się na newsletter !


Adres:

Al. Unii Lubelskiej 4,
94-208 ŁódźKontakt:

42 6 400 800
fala@aquapark.lodz.pl
http://www.aquapark.lodz.pl

pon-pt
23.01-27.01
2017
Wydarzenia |

Tropikalne Ferie na Fali

Spędzasz ferie w mieście? Masz 6 lat? Jeśli tak, mamy ofertę dla Ciebie. Rozpoczęły się zapisy na ferie zimowe w Aquaparku FALA. W programie zajęć między innymi: zawody sportowe, zajęcia z zakresu nauki pływania, nauka nurkowania ze sprzętem ABC oraz aqualungiem i wiele innych.

Więcej
sobota
10.12
2016
Wydarzenia |

Mikołajki na Fali

Aquaparku FALA przygotował moc atrakcji mikołajkowych dla dzieci! W programie m.in. warsztaty plastyczne (będziemy wykonywać ozdoby świąteczne), pokaz samoobrony i wodne kule.

Więcej
niedziela
29.05
2016
Wydarzenia |

Dzień Dziecka na Fali

Podczas Dnia Dziecka na Fali na upał na pewno nie będzie można narzekać. Poza ochłodą i zjeżdżalniowym szaleństwem będzie też okazja potańczyć i spróbować aquazorbingu – czyli zamknąć się w wodnej kuli. Nie zabraknie tradycyjnej konkurencji, czyli Rodzinnego Zjazdu na Czas.

Więcej
śr-pt
01.07-31.07
2015
Wydarzenia |

Wakacje na Fali

Dla wszystkich spędzających wakacje w Łodzi Aquapark przygotował atrakcyjne letnie turnusy półkolonii na basenach i nie tylko. Pierwszy turnus rozpoczyna się już 29 czerwca. Można wziąć udział w wybranym jednym lub wielu kursach, a także odwiedzić Falę na jeden lub kilka dni.

Więcej
piątek
26.06
2015
Wydarzenia |

Dzień Prymusa na Fali

Kolejny raz Aquapark FALA będzie nagradzać każdego ucznia szkoły podstawowej, gimnazjum czy placówki ponadgimnazjalnej, który ukończył Rok Szkolny 2014/2015 świadectwem z czerwonym paskiem lub w przypadku klas 1-3 szkoły podstawowej – nagrodą. W piątek po zakończeniu roku szkolnego zapraszamy na Falę w promocyjnej cenie za bilet wstępu.

Więcej
poniedziałek
01.06
2015
Wydarzenia |

Dzień Dzieciaka za Piątaka znów na Fali!

Zbliża się Dzień Dziecka …. 1 czerwca Aquapark Fala zaprasza wszystkie dzieciaki do siebie. Specjalnie dla Was promocyjne biletu wstępu na basen. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej. Czekamy na Was i życzymy Wspaniałego świętowania w tym Wyjątkowym Dniu!

Więcej
niedziela
15.02
2015
Wydarzenia |

Tropikalne Ferie na Fali

Spędzacie ferie w mieście? Jeśli tak, to Aquaparku FALA przygotował “Tropikalne Ferie” właśnie dla Was. W programie zajęć między innymi: gry i zabawy zespołowe, zajęcia z zakresu nauki i doskonalenia pływania, nauka nurkowania ze sprzętem ABC oraz aqualungiem i wiele innych. Zapisy ruszyły!

Więcej
niedziela
25.01
2015
Wydarzenia |

7. urodziny Aquaparku Fala

Już 25 stycznia Aquapark FALA zaprasza na świętowanie swoich 7. urodzin! Będzie pokaz iluzji i magicznych sztuczek, dzieciaki ze Studia Tańca Lilla House zaprezentują gościom nowe układy choreograficzne, będziemy rysować laurki urodzinowe z życzeniami dla FALI. W programie również aquazorbing, Rodzinny Zjazd na czas i konkursy z nagrodami.

Więcej
sobota
06.12
2014
Wydarzenia |

Mikołajki na Fali

Mikołajki na FALI to propozycja ciekawego spędzenia czasu dla całej rodziny. 6 grudnia to magiczny czas, kiedy dzieci mogą spotkać Mikołaja i otrzymać słodki upominek, pobawić się z Aniołkami i Śnieżynką. Na dziecięcych buziach będziemy malować świąteczne wzory i motywy.

Więcej
sobota
08.11
2014
Wydarzenia |

Spotkania żeglarskie na Fali

Przez całą sobotę (8 listopada) w Aquaparku FALA możemy przeżyć smak żeglarskich przygód. Dzieci i młodzież będą mogły z bliska obejrzeć jacht z klubu OPTY ustawiony w holu głównym Aquaparku oraz zwiedzać pokład motorówki z Klubu Albatros. Na warsztatach będziemy pokazywać jak wyznaczać północ, czytać mapę, wiązać prawdziwe żeglarskie węzły i nauczymy się piosenek żeglarskich. Wstęp wolny.

Więcej
piątek
29.08
2014
Wydarzenia |

Wakacje na Fali z Akademią Pływania

Dla wszystkich spędzających Wakacje w Łodzi Aquapark przygotował atrakcyjne letnie turnusy półkolonii na basenach i nie tylko. Można wziąć udział w jednym wybranym lub w wielu kursach, a także odwiedzić Falę na jeden lub kilka dni!

Więcej
sob-nie
26.07-27.07
2014
Wydarzenia |

II Festyn Rodzinny

26 i 27 lipca w Aquaparku odbędzie się II Festyn Rodzinny “Lato Na Fali”. W programie mnóstwo atrakcji, konkursów i niespodzianek. Zjazd na czas na zjeżdżalni Tęczowej, sztafeta pływacka, maraton taneczny – to tylko niektóre z nich. Zapraszamy całe rodziny!

Więcej