Akademia Małego Odkrywcy zajęcia dla dzieci

📅 niedziela 16.01.2011
Akademia Małego Odkrywcy zajęcia dla dzieci

Muzeum pragnie w przystępny i atrakcyjny sposób przybliżyć im dzieje i kulturę naszego miasta. Poprzez gry, zabawy, konkursy, pokazy i warsztaty dzieci staną się prawdziwymi odkrywcami przeszłości niezwykłego Krakowa. Uczestnikami spotkań są Krzysztoforek i jego młodsza siostra Dorotka, którzy dzięki magicznej księdze mogą przenosić się w czasie i być świadkami legendarnych i historycznych wydarzeń związanych z naszym miastem. Podczas niedzielnych spotkań dzielą się z dziećmi zdobytą w ten sposób wiedzą.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w niedziele, o godz. 11.00. Wstęp 5 zł.

Program spotkań
16.01.2011 – Z karnawałem na Ty, Kamienica Hipolitów, Plac Mariacki 3
13.02.1011 – Od lokacji do fortyfikacji, czyli jak to w Krakowie mury budowano, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35