5. Mały książkomaniak zaprasza w październiku!

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi
📅 czwartek 12.10.2017
Mały książkomaniak

Jesienne spotkania 5. Małego książkomaniaka są związane z historią Państwa Polskiego. W październiku i listopadzie odbędą się cztery warsztaty literacko-historyczne, które zostaną przeprowadzone dzięki naszemu partnerowi Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi.

Pierwsze dwa warsztaty odbędą się 12 października o godzinie 11 i 12:30, kolejne zaplanowane są na 20 listopada o godzinie 11 i 12:30 w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi na ulicy Gdańskiej 13.

Na  warsztaty wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału (szczególnie w przypadku większych grup szkolnych) na adres: klub@malyksiazkomaniak.pl

Zgłoszenia zostaną potwierdzone przez organizatora.

„Mały książkomaniak” 2017 jest współfinansowany przez Miasto Łódź oraz Veolię.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czy i jak motywować dzieci

Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęli:
Radio Łódź, Czas Dzieci, Miasto Dzieci, Dziennik Łódzki i Plaster Łódzki

Partnerzy: Wydawnictwo Literatura, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi