2. PKO Bieg Charytatywny w Koszalinie, Poznaniu i Bydgoszczy

• Koszalin, Stadion Lekkoatletyczny „Bałtyk”, ul. Andersa 16 • Poznań, Stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1 • Bydgoszcz, Stadion „Zawiszy” im. Zdzisława Krzyszkowiaka, ul. Gdańska 163.
🗺
📅 sobota 17.09.2016
2. PKO Bieg Charytatywny

Zapraszamy już po raz drugi do udziału w wyjątkowej sztafecie charytatywnej pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”! Akcja rozegra się równocześnie 17 września, o godz. 11.30 na 12 stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce.

Tego samego dnia odbędzie się też finał akcji SportGeneracji dla uczniów szkół podstawowych. PKO Bieg Charytatywny Młodych rozpocznie się o godz. 9:00.

W PKO Biegu Charytatywnym nie jest ważny wynik, ani miejsce na mecie, a dystans nie ma żadnych ograniczeń. Prawdziwymi zwycięzcami są Ci najmłodsi! Środki finansowe na posiłki dla dzieci z 12 regionów, w których odbędzie się bieg zostaną przekazane przez Fundację PKO Banku Polskiego. Dodatkowo, w tym roku Fundacja sfinansuje budowę po jednej plenerowej siłowni w każdym z 12 miast-gospodarzy.

Zarejestruj swoją 5-osobową drużynę na stronie www.pkobiegcharytatywny.pl
i dokonaj opłaty startowej min. 25 zł na wskazane w regulaminie konto. Zamień z nami wysiłek na posiłek! W każdej lokalizacji może wziąć udział maksymalnie 70 drużyn.

Zapisy wystartują 26 sierpnia 2016 r.

Lokalizacje:

• Gdańsk, Stadion AWFiS Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1
• Lidzbark Warmiński, Stadion Miejski, ul. Bartoszycka 24
• Łomża, Stadion Miejski, ul. Zjazd 18
• Rzeszów, Stadion Resovia, ul. Wyspiańskiego 22
• Kraków, Stadion AWF Kraków, al. Jana Pawła II 78
• Bielsko-Biała, Stadion lekkoatletyczny „Sprint” w Wapienicy
• Wrocław, Stadion AWF Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35
• Łódź, Stadion AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26
• Warszawa, Stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34
• Koszalin, Stadion Lekkoatletyczny „Bałtyk”, ul. Andersa 16
• Poznań, Stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1
• Bydgoszcz, Stadion „Zawiszy” im. Zdzisława Krzyszkowiaka, ul. Gdańska 163.

Więcej informacji na temat biegu na www.pkobiegcharytatywny.pl