Wydarzenia Książki dla dzieci i rodziców LEGO Legends of Chima. Początek: Przewodnik po Chimie

LEGO Legends of Chima. Początek: Przewodnik po Chimie

29. listopada 2013 r. piątek - 22. grudnia 2013 r. niedziela

Legendarna kraina Chima kryje wiele tajemnic, a dla każdego fana ich odkrywanie jest fascynującą przygodą. Ten świat, w którym toczy się walka o panowanie nad życiodajną energią CHI, wciąż zaskakuje i zadziwia, a zamieszkujące go istoty bywają pełne sprzeczności. Kluczem do rozszyfrowania wielu zagadek Chimy jest książka LEGOŸ Legends of Chima"! Początek: Przewodnik po Chimie. Książka właśnie trafiła na półki księgarskie, a jej wydawcą jest AMEET.

„LEGO Legends of Chima. Początek: Przewodnik po Chimie" odsłania wiele nieznanych dotychczas faktów na temat legendarnej krainy, a przede wszystkim ujawnia przyczyny konfliktu, który zapoczątkował szereg niezwykłych przemian w Chimie. Ten przewodnik to pasjonujące źródło wiedzy na temat walczących plemion. Przedstawia ich strategie i style walki, najmocniejsze strony i przyzwyczajenia, a także prezentuje przywódców poszczególnych plemion, ich osobowość, ulubione zajęcia oraz powiedzonka.

O wydarzeniach, które miały miejsce przed ponad tysiącem lat w Chimie, opowiada Wielka Historia. Ta legendarna kraina bowiem nie zawsze była taka jak dziś. Wszystko zaczęło się w chwili, gdy gwałtowne tornado wyrwało z powierzchni lądu skałę. Popłynęła z niej woda wzbogacona potężną energią, zwaną CHI. Wkrótce jej życiodajne złoża stały się motorem zadziwiającego rozwoju w Chimie. Kraina osiągnęła poziom cywilizacyjny, o jakim wcześniej jej mieszkańcy nie mogli nawet marzyć. Przez wiele lat nowo powstałe plemiona Lwów, Orłów, Wilków, Goryli, Kruków i Krokodyli w harmonii budowały swoje siedziby, świątynie i fortece. Jednak pewnego dnia z pozoru niewinna zabawa najmłodszych przedstawicieli rodów Lwów i Krokodyli doprowadziła do wybuchu konfliktu, który zmienił Chimę na zawsze... Tak zaczyna się pasjonująca opowieść.

„LEGO® Legends of ChimaTM. Początek: Przewodnik po Chimie" jest nie tylko nieocenionym, pełnym intrygujących ciekawostek źródłem wiedzy na temat krainy i jej mieszkańców, ale także historią, która zabiera młodych czytelników w niezwykłą podróż. Dzięki temu ta publikacja staje się tytułem, którego nie może zabraknąć w biblioteczce prawdziwego fana Chimy.

Dane bibliograficzne:

Tytuł: LEGO® Legends of ChimaTM. Poczatek: Przewodnik po Chimie