Lulek.tv - królestwo zabaw online, jakiego jeszcze nie było!

3. marca 2011 r. czwartek - 15. marca 2011 r. wtorek

Baśniowa Lulandia zmieniła adres na Lulek.tv. O przeprowadzce zdecydowały nie tylko mieszkające tam krasnoludki, ale setki tysięcy dzieci, które swoimi częstymi odwiedzinami potwierdziły sympatię do Lulka i Rózi.

Pod adresem www.lulek.tv przenosimy się do kolorowej Lulandii, baśniowego królestwa online pełnego zabaw i gier o charakterze edukacyjnym.

Charakterystyczną cechą Lulek.tv jest jego familijny charakter. Całość sprawia wrażenie spontanicznej, rodzinnej zabawy. Współczesne bajki telewizyjne, gry i zabawki, mają charakter zamknięty, wypełniają dziecięcą wyobraźnię po brzegi, często mają na celu zastąpić rodzica. Nie zapominajmy, że w każdym pokoju kilkulatka można znaleźć "Lulandię", wystarczy otworzyć drzwi i do niej zajrzeć. Mamy nadzieję, że dzięki klimatowi, jaki panuje w krainie Lulka i Rózi, zachęcimy rodziców do wspólnych, kreatywnych zabaw poza komputerem. - tłumaczą twórcy projektu. Misją portalu jest również edukowanie na poziomie wychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego. W serwisie znaleźć można zadania przygotowujace do nauki czytania oraz liczenia, zaznajamiające z dniami tygodnia, godzinami na zegarze, porami roku, czy utrwalajace pisownię trudnych ortograficznie słów. Gry będą regularnie dodawane, a dla gości Lulandii wciąż przygotowywane sa nowe atrakcje.
Zapraszamy serdecznie!
www.lulek.tv