Wydarzenia Filmy dla dzieci Dzwoneczek i uczynne wróżki

Dzwoneczek i uczynne wróżki na Blu-ray i DVD

27. listopada 2010 r. sobota - 16. grudnia 2010 r. czwartek

Cynka Dzwoneczek - najbardziej lubiana wróżka świata - po raz trzeci zaprasza widzów do krainy magii! "Dzwoneczek i uczynne wróżki" to piękna opowieść o przyjaźni, która zachwyca nie tylko przejmującą historią, ale również najwyższą jakością dźwięku oraz obrazu. Ten pasjonujący animowany film Disneya przypadnie do gustu wszystkim członkom rodziny, a w szczególności dziewczynkom spragnionym magicznych przygód!

Film trafia do sprzedaży w wersji w pełni zlokalizowanej. W polskiej wersji dubbingu rola głównej bohaterki ponownie przypadła utalentowanej aktorce młodego pokolenia, Natalii Rybickiej ("Żurek", "Wszystko będzie dobrze" oraz "Chrzest"), której głos tak bardzo polubiliśmy w dwóch poprzednich częściach Dzwoneczka. Pozostałym wróżkom występującym w filmie, głosu użyczyły m.in. Katarzyna Glinka, Kaja Paschalską, Tamara Arciuch, a także Maria Niklińska.

W filmie "Dzwoneczek i uczynne wróżki" skrzydlate czarodziejki powracają do bajkowego lasu. Na jego skraju znajduje się opuszczony dom, do którego wraz z ośmioletnią córeczką, Elizą przybywa doktor Griffiths, skoncentrowany na pracy naukowej badacz życia motyli. Dziewczynka wierzy we wróżki i postanawia przygotować dla nich specjalny domek. Dzwoneczek odwiedza domek Elizy. Zaprzyjaźnia się z dziewczynką i pomaga odbudować jej relacje z zapracowanym tatą. Spowoduje to serię dramatycznych komplikacji, albowiem wróżki, uważając, że Dzwoneczek została uwięziona, ruszają jej na ratunek. Niezwykła wyprawa do Londynu zamienia się w pasjonującą przygodę, od której powodzenia zależeć będzie los wszystkich wróżek.

Dzwoneczek powraca w wyprodukowanym przez Disneya filmie "Dzwoneczek i uczynne wróżki"! Jest to urzekająca i pasjonująca przygoda, która w wersji Blu-ray i DVD zaskakuje szeregiem interesujących materiałów dodatkowych. Dzięki niewykorzystanym scenom, grom i zabawom, a także dokumentowi "Disney od kulis: Tworzenie domu dla wróżek” widzowie odkryją wiele niezwykłych tajemnic Krainy Elfów. Natomiast wokalistki Reni Jusis i Alicja Janosz zaproszą ich do tańca nowymi wersjami piosenek "How to Believe" oraz "Summer’s Just Begun"!

Dodatki specjalne:

DVD:
• Sceny niewykorzystane
• How to Believe - teledysk Bridgit Mendler
• Disney od kulis: Tworzenie domu dla wróżek

Blu-ray:
• Sceny niewykorzystane
• How to Believe - teledysk Bridgit Mendler
• Gry i zabawy: Tajemnice wróżek
• Disney od kulis: Tworzenie domu dla wróżek

Film jest dostępny na Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).
Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

zostaw komentarz