Wydarzenia Kategoria ogólna Kup 2 koszulki The Mountain, a zapłacisz za 1 - sklep KaRoKa

Kup 2 koszulki The Mountain, a zapłacisz za 1 - sklep KaRoKa

3. września 2009 r. czwartek - 1. października 2009 r. czwartek

Trwa letnia wyprzedaż w sklepie KaRoKa. Teraz kupisz dwie koszulki dla dzieci, płacąc za jedną! Wybrane wzory i rozmiary - wszystkie bez czekania. Pozostałe produkty ze stanu sklepu również rabatami - zajrzyj, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Szukaj w Szybkiej Paczce i w Promocjach (prawa strona ekranu na stronie sklepu).

Rabaty naliczane są automatycznie, a widoczne będą po kliknięciu "złóż zamówienie".

Sklep internetowy KaRoKa

• ul. Piaszczysta 6
  • 05-825 Grodzisk Maz.

zostaw komentarz
Twoje imię lub nick
CAPTCHA Image Przeładuj
Przepisz kod z obrazka
Twój komentarz Wyślij komentarz
komentarze
MIASTO DZIECI - WYDARZENIA I IMPREZY DLA DZIECI
Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Co to jest miasto dzieci? Miastodzieci.pl to serwis dla rodziców tworzony przez rodziców.To miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania czasu z dziećmi, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw oraz informacji kulturalnych dla dzieci z całej Polski. Bogaty zbiór codziennie aktualizowanych danych sprawia, że portal jest wartościowym i unikalnym źródłem informacji. nasze patronaty: więcej
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region:
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter

NA KAŻDĄ OKAZJĘ...

Zakupy
dodaj produkt
Przedstawiamy Państwu superdesignerski jeździk Baghera Classic w wersji różowej - przeznaczonej specjalnie dla dam!
Stylowy, designerski samochód na pedały to marzenie wszystkich małych chłopców, dziewczynek zresztą też!
Jeśli nie wiesz, co podarować synkowi lub córeczce z okazji 3. urodzin, sięgnij po ten piękny, wykonany z metalu samochód na pedały.
Neonowe buty z podeszwą typu non-marking.
cena: 119 zł
Sportowe buty w kolorze granatowym z diodami
Samochód Silver Legend wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!
Odbierz prezent od Miasta Dzieci!

KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
nasi eksperci
Wojciech Eichelberger