egmont_belka_080216
powrót
Wydarzenia Kategoria ogólna Littlest Pet Shop - Zakątek Zwierzątek

Littlest Pet Shop - Zakątek Zwierzątek


20. stycznia 2009 r. wtorek - 5. lutego 2009 r. czwartek


Miło mi poinformować, że wydawnictwo Egmont wprowadza na rynek kolejne czasopismo. Tym razem jest to dwumiesięcznik Littlest Pet Shop, Zakątek Zwierzątek, skierowany do dziewcząt w wieku od 4 do 8 lat. Littlest Pet Shop - Zakątek Zwierzątek to dwumiesięcznik adresowany do miłośników zwierząt, głównie dziewcząt w wieku 4-8 lat, a także do wielbicieli małych zabaweczek - zwierzątek z linii Littlest Pet Shop firmy Hasbro. W piśmie te zabawkowe postaci występują jako wesołe, ciekawskie i lubiące przeróżne zabawy i zagadki zwierzątka. Znajdują się wśród nich Konik, Żabka, Małpka, Kotek i inne.
Wszyscy zwierzęcy bohaterowie pojawiający się na łamach kolejnych numerów pełnią równorzędne funkcje. Jest to nowa formuła pisma. Brak w niej historyjek czy komiksów z jednym bohaterem w roli głównej, znaleźć można za to podane
w przystępny sposób informacje o różnych zwierzętach. W każdym numerze 3 strony wypełnione są ciekawostkami o poszczególnych gatunkach zwierząt, a w przypadku tych domowych informacje uzupełnione są także poradami dla potencjalnych właścicieli. Dzięki temu Littlest Pet Shop - Zakątek Zwierzątek uczy wrażliwości, zachęca do aktywnego poznawania świata zwierząt i otwiera dzieci na nowy rodzaj relacji, jaki może wytworzyć się pomiędzy człowiekiem a zwierzakiem.

Najwięcej miejsca w piśmie zajmują strony z activity, np. zgadywanki, krzyżówki, szarady, labirynty, szukanie różnic, ćwiczenia na spostrzegawczość, a nawet sudoku. Miłą niespodzianką okażą się także z pewnością prezentacje filmowych bohaterów zwierzęcych znanych z ekranów kinowych. Jako pierwszy pojawi się popularny Garfield.

Do okładek wszystkich numerów magazynu dopięty będzie komplet 20 naklejek
z wizerunkami figurek Littlest Pet Shop, które w nich występują. Naklejki te służyć mają do rozwiązywania rozmaitych zadań w piśmie – konkretną naklejkę należy przykleić we właściwym miejscu. Atrakcyjność pisma podnoszą jeszcze inne dodatki: zwłaszcza tekturowa wszywka z elementami do wyjęcia i złożenia – w numerze pierwszym będzie to domek dla ulubionego zwierzątka. W każdym wydaniu magazynu znajdą się 2 plakaty oraz 4-stronicowa kolekcja 16 zwierzątek z ich opisami do wycięcia. Dzięki temu dziecko ma szansę uczyć się konsekwencji, odpowiedzialności i dbałości o zdobyte rzeczy.

Urozmaiceniem dla czytelników będą zamieszczane we wszystkich numerach konkursy
z atrakcyjnymi nagrodami oraz strona fanklubowa, prezentująca prace, zdjęcia i listy od dzieci.

Wprowadzenie dwumiesięcznika wsparte będzie reklamą w pismach wewnętrznych wydawnictwa; kreacja własna. Littlest Pet Shop - Zakątek Zwierzątek to druga z nowości w bieżącym roku wydawniczym w portfolio Egmontu. W styczniu swój launch miał też miesięcznik dla nastolatków - Camp Rock.

Zabawki Littlest Pet shop

Littlest Pet Shop to najnowsza, ciesząca się niezwykłą popularnością na całym świecie linia zabawek skierowana specjalnie dla dzieci, które kochają zwierzęta! Dzieciaki kolekcjonują poszczególne zwierzaki, zbierają dla nich domki, karuzele, przybory szkolne oraz wiele innych akcesoriów, urządzają im zabawkowy świat i mają przy tym dużo radości. Figurki dostępne są w sprzedaży pojedynczo lub w zestawach.


Tytuł: Littlest Pet Shop, Zakątek Zwierzątek (podtytuł)
Częstotliwość: dwumiesięcznik
 

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Adres:

  • ul. Dzielna 60
  • 01-029 Warszawa

Kontakt:

logo
 
zostaw komentarz
Twoje imię lub nick
CAPTCHA Image Przeładuj
Przepisz kod z obrazka
Twój komentarz Wyślij komentarz
komentarze
klaudia
2011-02-04 17:03:26
nawet fajne jak dla mnie .A tak apropo to kocham wasze magazyny.Iwszystke wydania littlest pet shop i mam wszystke magazyny.

karolina
2011-02-07 20:01:00
super

ola487
2011-02-18 13:24:19
...A gdzie jest konkurs z gazetki 2011?...

julia13
2011-11-09 19:06:17
Jak dla mnie lps są super i mam ich wszystkie magazyny a propo mam ich już 15 sztuk

MIASTO DZIECI - WYDARZENIA I IMPREZY DLA DZIECI
Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Co to jest miasto dzieci? Miastodzieci.pl to serwis dla rodziców tworzony przez rodziców.To miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania czasu z dziećmi, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw oraz informacji kulturalnych dla dzieci z całej Polski. Bogaty zbiór codziennie aktualizowanych danych sprawia, że portal jest wartościowym i unikalnym źródłem informacji. nasze patronaty: więcej
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter


NA KAŻDĄ OKAZJĘ...