KOLOROWANKI: Urodziny rycerskie

Przyjęcie urodzinowe dla małego rycerza nie może odbyć się bez rycerskich zaproszeń i kolorowanek. W Mieście Dzieci gotowe szablony do wydruku! Znajdziecie tutaj gotowe do pobrania szablony zaproszeń na urodziny rycerskie, pirackie, indiańskie czy muzyczne. Są zaproszenia na urodziny księżniczki, imprezy plenerowe, a nawet przyjęcie w stylu... PRL-u! Wszystkie bezpłatne. Zapraszamy!


Zaproszenie rycerskie

Dzieci uwielbiają legendy o rycerzach i z entuzjazmem wcielają się w rolę rycerzy czy księżniczek. Dlatego z radością przyjmą zaproszenie na rycerskie przyjęcie urodzinowe!

Zaproszenia na urodziny rycerskie

Jeśli organizujesz urodziny dla małego rycerza, pewnie wiesz, że urodzinom tematycznym należy zapewnić odpowiednią oprawę. Od zaproszeń począwszy, na smakołykach i zabawach skończywszy.

Herby rycerskie szablony zaproszeń

Dzieci uwielbiają bawić się w rycerzy i księżniczki. Na wielkim rycerskim balu lub urodzinach najważniejszego rycerza w królestwie nie może zabraknąć dodatków i ozdób prosto z dawnych czasów.

Rycerz kolorowanka zaproszenie

Kolorowanka i zaproszenie na rycerskie przyjęcie w jednym? Z Miastem Dzieci to jest możliwe! Wydrukuj i pokoloruj dzielnych rycerzy, a oni pomogą Ci zaprosić przyjaciół na przyjęcie urodzinowe.

Rycerskie zaproszenie na urodziny

Rycerze, księżniczki, rumaki, królewny i zamki – te motywy rycerskie zawsze będą wśród dzieci popularne. Umacniają je baśnie i legendy przekazywane z pokolenia na pokolenie.