KOLOROWANKI: Geograficzne, flagi i herby

Czy wiesz jak wygląda herb Twojego miasta i na jakie kolory pomalować flagę Szwecji? W nauce pomogą edukacyjne kolorowanki, dzięki którym poznasz herby polskich miast Warszawy - warszawską syrenkę, herb Poznania, Wrocławia, Gdańska, Torunia i Krakowa. A jeśli pasjonuje Cię geografia, na pewno zainteresujesz się malowankami do druku, na których są flagi państw świata. Edukacyjne obrazki do kolorowania to nie tylko wesoła zabawa, ale też nauka!

Darmowa kolorowanka do druku przedstawiająca mapę Europy

Mapa Europy

Kolorowanka z mapą Europy. Czy wiesz, jakie kraje są w Europie? Wydrukuj bezpłatną kolorowankę! Wśród tysięcy zabaw edukacyjnych i kolorowanek Miasta Dzieci znajdziecie także mnóstwo innych ciekawych obrazków. Zapraszamy wszystkie dzieci!

Darmowa kolorowanka do druku przedstawiająca zarys kontynentów

Kontynenty

Kolorowanka z zarysem kontynentów. Czy znasz ich nazwy? Wydrukuj bezpłatną kolorowankę! Wśród tysięcy zabaw edukacyjnych i kolorowanek Miasta Dzieci znajdziecie także mnóstwo innych ciekawych obrazków. Zapraszamy wszystkie dzieci!

Darmowa kolorowanka z globusem - do druku

Globus

Kolorowanka z globusem. Czy wiesz jakie widać na nim kontynenty? Wydrukuj bezpłatną kolorowankę! Wśród tysięcy zabaw edukacyjnych i kolorowanek Miasta Dzieci znajdziecie także mnóstwo innych ciekawych obrazków. Zapraszamy wszystkie dzieci!

Wieża Eiffla kolorowanka do druku

Wieża Eiffla

Wieża Eiffla – bezpłatna kolorowanka dla dzieci. Poznawaj europejskie miasta dzięki obrazkom do druku! Mnóstwo edukacyjnych malowanek do pobrania i nauki poprzez zabawę. Mamy malowanki geograficzne, ortograficzne, zoologiczne, botaniczne, literki, cyferki, znaki drogowe, krzyżówki i wiele innych. Wydrukujcie i bawcie się wesoło!

Holandia kolorowanki geograficzne

Holandia

Holandia – magiczna kraina tulipanów, rowerów i wiatraków jest czeka na kolorowanie. Bezpłatne kolorowanki do wydruku z symbolami Holandii, Włoch czy Tanzanii to gratka dla dzieci interesujących się geografią. W Mieście Dzieci czeka na Was kilkaset malowanek edukacyjnych online do pobrania. Nie wierzycie? Sprawdźcie!

Włochy, kolorowanka geograficzna do wydruku

Włochy

Włochy na kolorowance dla dzieci. Przenieście się w słoneczny świat włoskich gondoli i pysznego spaghetti. Wydrukujcie malowanki z włoskimi symbolami i uczcie się bawiąc. Wśród edukacyjnych kolorowanek do wydrukowania są też inne malowanki geograficzne, patriotyczne, historyczne czy matematyczne. Zapraszamy!

Tanzania kolorowanka geograficzna do druku

Tanzania

Kolorowanki geograficzne Tanzania. Symbole Tanzanii i najciekawsze fakty na temat tego afrykańskiego kraju są już na bezpłatnej malowance. Wystarczy wydrukować obrazek, by lepiej poznawać państwa świata i uczyć się geografii podczas zabawy!