Katalog Miasta Dzieci • biblioteki

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Biblioteka zawiera Czytelnię Główną, Czytelnię Czasopism, Informatorium, Sekcję Inf. Komputerowej  (ul. Sokoła 13) , poza tym posiada następujące oddziały:

Wypożyczalnia Główna
ul. Dąbrowskiego 33a

Oddz. dla Dzieci i Młodzieży
ul. Słowackiego 11

Wypożyczalnia Muzyczna

oraz 20 filii w Rzeszowie.

ul. Sokoła 13

wimbp@wimbp.rzeszow.pl

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

pt-pt
04.05-25.05.2012
Konkurs plastyczny Rzeszów

Konkurs plastyczny Rzeszów

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do udziału w konkursie plastycznym: Z bajki na boisko – turniej piłkarski “EURO 2012” z udziałem bohaterów literackich.

śr
25.04.2012
Gra dla dzieci

Gra dla dzieci

Filia nr 6 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie zaprasza dzieci na – W krainie Uśmiechniętej Książki – dzień bajkowych niespodzianek, gra dydaktyczna maxi.

czw-sob
10.06-12.06.2010
spotkanie z pisarzami
Warsztaty i zajęcia

spotkanie z pisarzami

Zapraszamy na IV Podkarpackie Spotkania pisarzy z młodymi czytelnikami – Z książką na walizkach. W tym roku impreza będzie przebiegać pod hasłem – Muzyka rozwija wyobraźnię. Miasto Dzieci objęło patronatem tę wyjątkową imprezę.

pon-pt
15.02-26.02.2010
Ferie 2010 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece w Rzeszowie

Ferie 2010 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza od 15 do 26 lutego 2010 roku na specjalnie przygotowane zajęcia w ramach Zimy w Bibliotece.
Każdy może odszukać przyjazne miejsce i odpowiedni dla siebie sposób na atrakcyjne i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.