Katalog Miasta Dzieci • Warsztaty teatralne i musicalowe dla dzieci

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki

Teatr Polski w Bydgoszczy jest publicznym teatrem instytucjonalnym. Od września 2014 roku prowadzi go duet Paweł Wodziński/Bartek Frąckowiak. Wraz z grupą kuratorów proponują teatr otwarty na rozmaite dyscypliny, kierunki myślenia, obszary tematyczne.

al. MICKIEWICZA 2
85-071 BYDGOSZCZ

tp@teatrpolski.pl

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki
ZOBACZ TAKŻE:teatr

sob-nie
18.03-19.03.2017
spektakl dla dzieci

“Plastusiowy pamiętnik” w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

Mimo że pierwszy odcinek “Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej ukazał się w 1931 roku, do dziś przygody ludzika z plasteliny fascynują kolejne pokolenia dzieci. Teatr Polski zaprasza najmłodszych widzów na kolorową, pełną humoru i mądrości bajkę o tym, co wydarzyło się w piórniku.   Spektakl można zobaczyć w: sobota 18 marca 2017 Godziny: 12:00; niedziela 19 […]

sob
27.06.2015
Akcje: Demokracje w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

Akcje: Demokracje w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

“Akcje: Demokracje” to teatralne warsztaty dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, w trakcie których zmierzymy się z najważniejszymi tematami współczesnego życia społecznego takimi jak: RÓWNOŚĆ, INNOŚĆ, EDUKACJA, PROTEST, WYBORY, MIASTO.

sob-nie
17.03-18.03.2012
przedstawienie

przedstawienie

Centralną baśnią Opowieści zimowych będzie Królowa śniegu, jedna z najbardziej znanych i najwspanialszych baśni Andersena. W siedmiu częściach, pełnych niesamowitych przygód i emocji, Andersen snuje historię dojrzewania Kaja i Gerdy.

nie
05.06.2011
Festyn z okazji Dnia Dziecka

Festyn z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę 5 czerwca po spektaklu Pchła Szachrajka zapraszamy na festyn z okazji Dnia Dziecka. Festyn odbędzie się przed głównym wejściem do teatru Polskiego w Bydgoszczy.