empikschool_belka_250815
powrót
Dla rodzicow Boże Narodzenie i Mikołajki Niebanalne Oryginalne Życzenia Bożonarodzeniowe!

Niebanalne Oryginalne Życzenia Bożonarodzeniowe!

Tekst Irmina Szadkowska

Święta Bożego Narodzenie zbliżają się wielkimi krokami… TUP…TUP… A czy kartki świąteczne już kupione? Lista adresatów zrobiona? Najserdeczniejsze myśli i życzenia zebrane? Nie?! Brak pomysłu?

Nie martwcie się!

Poradzimy coś! Nie jesteście jedyni, którzy mają kłopot z oryginalnymi, głębokimi życzeniami. Każdy ma różne sprawy na głowie, przez co trudno spokojnie zastanowić się nad treścią kartek świątecznych. Najważniejsze, by podejść indywidualnie do odbiorców naszej szczególnej korespondencji. Przypomnijmy sobie coś związanego z tą osobą, jak wygląda jej codzienne życie, co lubi, o czym marzy… Potem zatytułujcie ciepło pocztówkę i napiszcie życzenia, które trafią z serca do serca. Nie muszą to być wielkie, patetyczne słowa- w prostocie sekret się kryje. Jeśli ktoś pragnie zwiedzać świat, to życzcie mu podróży! Jeśli ktoś chce zostać strażakiem, niech życzenie takie zobaczy! Musimy pamiętać, że nie wysyłamy kartki świątecznej do anonimowego adresata, ale do ludzi bliskich, którym wraz z kolorową okładką pragniemy przesłać waszą szczerą pamięć! Warto ominąć sztuczne, typowe wierszyki, których zwykle dostajemy mnóstwo…Zostają one masowo odbierane, i masowo zapominane.

Jeśli szukacie inspiracji lub weny,  pomogą te oto życzenia…:

„Jednego serca...”

W te noc- Bożego Narodzenia, wszystko jest możliwe! Wystarczy tylko uwierzyć a zobaczy się cuda! Z tej też okazji składam Ci najserdeczniejsze życzenia cierpliwości, pokoju ducha i odnowienia wewnętrznego poczucia, że jesteś kimś naprawdę wyjątkowym.

~~

Nadchodzi czas, gdy milkną wszystkie spory; gdy choinka rozświeca ciemne kąty; gdzie twarze ludzi zmieniają się uśmiechem...

Życzę Ci, aby Maleńki Chrystus narodził się w Tobie na nowo! Niech twoja dusza i ciało otworzą się na światło miłości i ufności.

~~

Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego z całym szacunkiem i oddaniem życzę Ci wyzwolenia od nienawiści, egoizmu, zniewoleń. Pamiętaj też, że zasługujesz na prawdziwe, pełne radości i poczucia bezpieczeństwa życie! Niechaj te święta będą pełne Miłości dla Ciebie i Twoich najbliższych.

~~

Czasem może się wydawać, że nic nas już nie zaskoczy; że koleje losu potoczyły się dla nas niczym wyrocznia; albo że wszystkiego już doświadczyliśmy...A święta to tylko cień wspaniałej, bogatej w radość i spontaniczność przeszłości.

BÓG SIĘ RODZI!!

Radujmy się, zamiast smucić! Nic nie jest bez znaczenia, nic nie dzieje się tylko przez przypadek! Boże Narodzenie to czas zmian, cudów i nadziei, ale jeden jest warunek- NIE ZABIJAJMY RADOŚCI i potrzeby dzielenia się miłością. Gdy otworzysz szeroko swe serce i zaprosisz do szczęścia swych wrogów, świat Twój rozbłyśnie na nowo wszystkimi barwami!

~~

Boże Narodzenia to czas cudów! Życzę ci, wiary, miłości i odwagi! Byś każdego dnia umiał odnajdywać w sobie cuda. Byś nie bał się dążyć za własnymi potrzebami i marzeniami, każdy bowiem jest powołany do szczęścia i rozwoju ducha!

~~

Życzę ci, spokoju i ufności. Każdy ma prawo do potknięć i upadków, ale trzeba z dojrzałością i optymizmem powstawać każdego dnia, tak by Twoje życie stawało się świadectwem- namacalnym dowodem istnienia Miłości na ziemi. Wszystkiego Najlepszego!

~~

W dzień Bożego Narodzenia życzę ci, wiecznej radości i pogody ducha. Niech twoje egzystowanie będzie na służbę drugiemu człowiekowi. Niechaj twoje poglądy, myśli i refleksje śmiało i dumnie ubogacają serca twoich bliskich oraz niechaj światło optymizmu- jakie się w tobie świeci, nigdy nie zgasło.

~~

W ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia życzę ci, byś umiał odnajdywać szczęście w małych, codziennych sprawach; byś szukał ciepło i nadzieję, i byś zagłębiał się w to, co ubogaca i rozwija. Staraj się z pokorą wchodzić w kolejne etapy twojego życia, byś nie przegapił ważnych i cudownych Znaków Miłości.

~~

Z okazji świat Bożego Narodzenia życzę ci, abyś zawsze otoczony był przyjaciółmi! Nie- znajomymi, kolegami, ale prawdziwymi przyjaciółmi, którzy kochają cię takim, jakim jesteś! Z wszelkimi niedociągnięciami i dziwactwami. Dawaj im siebie w całości, bez udawania! Najważniejsza jest twojej autentyczność!

~~

Życzę ci, abyś zamykając oczy, umiał otworzyć serce! Niech twoje usta milczą, a dusza śpiewa. Niech twoje myśli płyną prosto z głębi do Głębi! Nie bój się! Im silniejsze będzie pragnienie spotkania z Nim, tym mocniej poczujesz Jego moc, która da ci nadzieję. Wszystkiego Najlepszego z okazji Bożego Narodzenia!

~~

Z okazji Bożego Narodzenia życzę ci, byś nie lekceważył potrzeby dzielenia się swoimi problemami z innymi. Może sobie nie zdajesz sprawy, jak zbawienne i ważne mogą być twoje smutki, dla twojego przyjaciela!! Otwórz się na drugiego człowieka i nie zamykaj swoich pragnień na klucz! Każdy jest powołany do szczęścia!

~~

Życzę ci, byś zaspokajał głód Miłości! Byś uczył się dostrzegać dary Nieba, byś nie uciekał od Prawdy! Nie zaślepiaj się samotnością- rozejrzyj się, są obok ciebie ludzie, którzy czekają na twój uśmiech! Niech twoje postępowanie stanie się zaproszeniem do wspólnego szczęścia. Wszystkiego Najlepszego!

~~

Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia, życzę ci, byś słuchał własnego sumienia i serca! Niech twoje decyzje i marzenia będą przepełnione radością, entuzjazmem i swobodą. Niech nikt nie narzuca ci swoich racji, a droga jaką idziesz swiss replica watches, niech będzie wezwaniem do Miłości !

~~

Życzę ci, byś zawsze znalazł czas na wypicie herbaty, rozmowę z babcią, czytanie gazety... Tak łatwo przeoczyć coś ważnego, gdy się zapomina o spokoju, bliskich- a skupia tylko na pracy, pogoni za wynikami w nauce. Naucz się znajdować czas, by Być, Kochać i cieszyć się z małych- wielkich rzeczy. Święta Bożego Narodzenia dają szansę na spotkanie z najbliższymi!

~~

Życzę ci, byś w te Święta Bożego Narodzenia nie czuł się bez wartości, pozbawiony sensu, czy pogrążony w smutku- bo życie posiada tyle kolorów, ile potrafisz w nim dostrzec! W twoim sercu leży moc ocalenia. Niech postawa dobra rozwija replica watches w tobie poczucie własnej wartości.

~~

Boże Narodzenie tuż...tuż... Życzę ci, byś nie bał się zawierzać własnych sekretów drugiemu człowiekowi, gdyż on nie stoi na twej drodze przez przypadek! Nic nie dzieje się bez celu! Wszystko ma swój sens! I dlatego by znaleźć miłość, trzeba najpierw dać w zastaw własne serce! Otwarte i przygotowane do przyjęcia kogoś specjalnego!

~~

Z okazji Świat Bożego Narodzenia życzę ci, byś swą wspaniałością i oryginalnością dawał światło nadziei ludziom. Tak mało jest na świecie wytrwałości i pokory... niech twoje życie będzie dowodem, że można pokonać własne słabości, by służyć innym oraz by realizować najskrytsze marzenia.

~~

Życzę, ci byś potrafił marzyć o przyszłości, czerpiąc słodycz z przeszłego szczęścia. Nie poddawaj się przeciwnościom losu! Ufaj, ze jutro będzie lepiej! I ciesz się, z każdego nowego doświadczenia. Niech Boże Narodzenie zagości w Twoim domu na długo.

~~

Nadchodzą Święta...z tej właśnie okazji pragnę życzyć ci, by twoja mądrość nigdy nie przestała być zgłębiana i byś w codzienności dostrzegał piękno wschodów i zachodów słońca. Wszystko ma swój czas, i wszystko może się zdarzyć, bowiem Bóg jest mistrzem rzeczy niemożliwych!

~~

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składam najszczersze życzenia- aby serca Twoje i Twoich najbliższych tętniły czystą radością i miłością, którą przyniesie Jedyny Dawca Dobroci.

~~

Całym sercem życzę Ci pokoju ducha, bogactwa obfitego w nadzieję, swobody postępowania i co najważniejsze- szczęścia, na które tak bardzo zasługujesz z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia.

~~

Kiedy serca odczuwają nadchodzące święta, coś się zmienia w człowieku na lepsze... Życzę Ci, aby tegoroczne święta Narodzenia Pańskiego zrodziły w Tobie potrzebę miłości oraz aby duch jedności zagościł w Twoim domu.

~~

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę Ci wiele spokoju, cierpliwości i dobroci. Nie zapomnij dzielić się łaskami wiary i nadziei z ludźmi najbardziej potrzebującymi. Czuj się gospodarzem Miłości!

Teraz już nikt nie powinien mieć problemu z napisaniem serdecznych życzeń z okazji Bożego Narodzenia! Siadajcie więc i wybierajcie lub twórzcie swoje własne! Najbliżsi będą oczarowani, wzruszeni i na długo zapamiętają tę wyjątkową treść.

 

 

 
Pomóż się nam rozwijać. Podziel się tym artykułem na Facebooku:
zostaw komentarz
Twoje imię lub nick
CAPTCHA Image Przeładuj
Przepisz kod z obrazka
Twój komentarz Wyślij komentarz
komentarze
Aga9
2011-12-14 12:10:10
W koncu znalazlam cos niebanalnego i glebszego w swoim przeznaczeniu :) dziekuje i Kocham WAS wszystkich :* Milych Swiat!!

Natalia
2011-12-16 11:36:11
Właśnie takich życzeń szukałam. Dziękuje:)

stokrotka
2011-12-20 21:38:35
To są najpiękniejsze życzenia jakie znalazłam w internecie. Tyle przeglądałam i tylko głupie płytkie wierszyki a te są takie normalne i prawdziwe. Pozdrawiam

anet.
2012-12-09 15:20:26
Tak jak dla niektórych święta ograniczają się tylko do karpia choinki i prezentów, pozbawione są głębszego sensu to i życzenia są płytkie i żałosne. Dziękuję z te życzenia które zawierają coś więcej niż banalne rymy i skojarzenia.! Są genialne!

one direction
2012-12-15 14:42:50
Super blog

:))))
2012-12-23 13:41:15
Bardzo dziękuję. Wszystkie życzenia, które były mi potrzebne znalazłam na tym blogu.. :) Życzę miłych i Wesołych Świąt..!!! :)

zuzaa
2013-12-01 23:33:48
Bardzo podobają mi się te życzenia. Chyba pierwszy raz znalazłam dobre życzenia w internecie. Bardzo mi się przydały, jestem bardzo wdzięczna. :)

Aga
2013-12-21 08:12:41
Cos wspaniałego..Pozdrawiam

Ala
2013-12-25 23:23:51
Bardzo mądre ,dają dużo do przemyślenia Dziekuje wybrałam dokładnie pasujace do danej sytuacji .wesolych świat

Ewa
2014-12-03 12:16:55
Zgadzam się ze wszystkimi komentarzami, mądre i głębokie-takich właśnie szukałam. Dziękuję i życzę Miłych i Wesołych Swiąt :)

Natalia
2014-12-17 20:45:33
Dziękuję, właśnie takiego natchnienia potrzebowałam, płynącego prosto z serca.......życzę wszystkim ciepłych, rodzinnych Świąt pełnych przemyśleń, spokoju i ducha wiary:) Natalia

Kurs angielskiego dla dzieci
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter


Konkursy
Konkurs Scooby Doo! Konkurs Scooby Doo!

Czy wśród Czytelników Miasta Dzieci są tacy, którzy cieszą się na myśl o wrześniowym pierwszym dzwonku? Jeśli tak, może zainteresuje Was konkurs, w którym do wygrania plecaki (w sam raz do szkoły!), komplety pościeli i deskorolki z wizerunkiem bardzo tchórzliwego, zawsze głodnego i lubianego przez dzieci na całym świecie, Scooby-Doo. Zapraszamy do zabawy! Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe to szansa na wygranie jednej z czternastu nagród!

Mężczyzna też człowiek. Konkurs Mężczyzna też człowiek. Konkurs

W Mieście Dzieci jest mnóstwo konkursów dla maluszków i starszaków. Dla przedszkolaków i uczniów. Dla młodzieży oraz mam. A co z ojcami? O tatusiach także nie zapominamy! Wraz z Wydawnicwtem Drzewo Babel zapraszamy do udziału w konkursie. Na Zwycięzców czeka 10 książek "Mężczyzna też człowiek" Wojciecha Eichelbergera.

wszystkie
Czytelnia
Zielony ogródek w domu. Recykling

Wiosna to czas porządków w ogrodzie. Tym, którzy ogrodu nie posiadają, proponujemy wesoły ogródek w domu. Nie trzeba wydawać pieniędzy na doniczki. Zobaczcie, jak można do tego wykorzystać zużyte butelki!

Komunikacja w wieku niemowlęcym

Wszystkich nas zastanawia kiedy dziecko zaczyna podejmować pierwsze próby komunikacji. Okazuje się, że stosunkowo wcześnie - proces opanowania języka zaczyna się już podczas życia płodowego!

Odbierz prezent od Miasta Dzieci!
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
wrzesień 
dzisiaj
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
nasi eksperci
Wojciech Eichelberger
Psycholog, psychoterapeuta, współtwórca Instytutu Psychoimmunologii
Aneta Strelau
Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem
zadaj pytanie
WYDARZENIA NA WEEKEND