Kupuj taniej buty dziecięce najlepszych marek w butyk.pl

Kupuj-taniej-buty-dziecięce-najlepszych-marek-w-butyk
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Wystarczy wpisać hasło promocyjne „MiastoDzieci”  bez cudzysłowu, bez odstępu pomiędzy wyrazami w polu „kod promocyjny” w trakcie składania zamówienia, a cena butów dziecięcych dostępnych w naszym sklepie zostanie obniżona o 10%. Kod rabatowy „MiastoDzieci” działa już przy zamówieniu na jedną parę butów dziecięcych i jest aktywny od poniedziałki 30 maja do niedzieli 5 czerwca 2011 r.

W Butyk.pl znajdziecie ofertę najlepszych marek butów dziecięcych, w tym: Agatha Ruiz de la Prada, Geox, Primigi  i Superfit, a nawet buty niemowlęce Puma. Wszystkie dostępne od ręki dzięki natychmiastowej wysyłce. Dostawa kurierska gratis, a przy zamówieniu poniżej 200 zł kosztuje tylko 6 zł. Jeżeli zakup się nie spodoba, możesz go zwrócić bez podawania przyczyny.

Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami, nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania:

– zadzwoń: 0-801 011 060 , 71 312 46 73, 71 312 46 74

– napisz: butyk@butyk.pl

– zadaj nam pytanie na facebook.com/Butyk

W Butyk.pl znajdziesz między innymi butki:

Półbuty Primigi

Klapki Superfit