Konkurs dla zarządców placów zabaw

Pełnomocnik Prezydenta m.st Warszawy ds. Rodziny, Pani Marta Widz oraz

miejskie Biuro Ochrony Środowiska organizuje konkurs na „Najlepiej

utrzymany plac zabaw dla dzieci 2006”.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Warszawy i zarządcy placów zabaw.

Uwaga! Z konkursu wyłączone są place podlegające stołecznemu samorządowi.

Aby zgłosić wybrane miejsce do konkursu zarządcy powinni wypełnić „Kartę zgłoszeniową placu zabaw”. Mieszkańcy Warszawy mogą natomiast oddać głos na wybrany plac zabaw wypełniając ankietę. Głosy można oddawać do 30 września br. Zwycięzca zostanie wyłoniony 15 października br.

Zwycięski plac otrzyma nowe wartościowe wyposażenie.
Urządzenia zabawowe za cenę w sumie 20 tys. zł trafią na dwa place –w kategorii „plac ogólnodostępny” i zwycięzcę w kategorii „plac z ograniczonym dostępem”.

Celem konkursu jest propagowanie czystości i estetyki terenów placów zabaw oraz zaktywizowanie zarządców do dbania o poziom czystości na zarządzanych przez nich obiektach.

Ankieta oraz karta zgłoszeniowa placu zabaw zamieszczone są na stronie internetowej miasta: www.warszawianka.waw.pl