Imibala w Teatrze V6 – recenzje czytelników

📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
"Imibala" to cudowne przedstawienie wypełnione od początku do końca muzyką, śpiewem i różnymi gatunkami tańca – od baletu, poprzez taniec nowoczesny do pokazów akrobatycznych.
Byłam z dziesięcioletnim synem i widziałam, że był oczarowany. Cały czas coś się działo, co chwila nas coś zaskakiwało. Przez półtorej godziny przebywaliśmy w kolorowym, bajkowym świecie.
Polecam wszystkim to przedstawienie.
Myślę, że będziemy teraz częstymi bywalcami teatru V6:)

Andżelika i Kuba Grzegorzewscy

Recenzja spektaklu IMIBALA

Spektakl odbył się z małym opóźnieniem. Teatr jest mały, kameralny, pracują w nim bardzo miłe Panie. Spektakl zaparł mi dech w piersiach. Nie spodziewałam się takiej sztuki: akrobatyki połączonej ze śpiewem Pani o rewelacyjnym, pięknym i bardzo przejmującym głosie. Na scenie niezwykle dużo się dzieje, nie jest nudno i monotonie. Również w warstwie wizualnej – sztuka jest przyjemną dla oka grą kolorów. Dla mnie osobiście i mojego synka było ciut za głośno. Szczególnie gdy rozlegały się dźwięki przerażenia synek trochę się bał, ale ogólnie zadowolenie pisało sie na twarzy.
Sztuka nadaje się zarówno dla małych widzów, jak i młodzieży oraz osób starszych, jest doskonała pod kazdym względem. Opowiada o tym, że każdy potrzebuje drugiej osoby obok siebie – wtedy świat staje się bardziej kolorowy. Natomiast gdy jesteśmy sami, robi się czarno-biały i właśnie dlatego warto mieć kogoś bliskiego. Sztuka dla mnie była wzruszająca. Panie i Panowie tańczyli po prostu pięknie, elementy akrobatyki zapierały dech w piersiach. Świetne efekty specjalne. Najbardziej podobało się mojemu synkowi, jak i mnie, gdy wystrzeliło na nas konfetti. Także moment, gdy artystki przybijały piatkę z widzami był bardzo fajny. Przydało się też, że przewidziano krótką przerwę. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem całości. Polecam każdemu, aby wybrał się na ten spektakl – jest cudowny. Gdybym mogła, na pewno poszłabym jeszcze raz z moim synkiem. Bardzo bym chciała, aby wiecej było takich spektakli.
Uważam tylko, że ceny biletów ciut za wysokie – mogły by być niższe.

Kamila Witczak

Serdecznie dziękuję Miastu Dzieci za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałym widowisku, jakim był spektakl "Imibala" w Teatrze V6. Niezapomniane przeżycie dla mojego 4-letniego synka, który był po raz pierwszy w teatrze. Sam spektakl to super choreografia, świetna muzyka, gra świateł, no i oczywiście pokazy akrobatyczno-baletowe. Po prostu coś wspaniałego. Bardzo, bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tak spektakularnym przedstawieniu.

Agnieszka Czechowska

IMIBALA / PREMIERA 8 LISTOPADA 2014