Darmowe plakaty na Dzień Matki do druku

Plakaty na Dzień Matki do pobrania za darmo
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Plakaty z pięknymi przesłaniami lub zabawnymi cytatami to oryginalny i zawsze trafiony prezent na Dzień Matki.

Takie plakaty są coraz bardziej popularne nie tylko jako upominki na Dzień Mamy, ale imieniny, urodziny czy Walentynki. Teraz z powodzeniem możesz je wykonać samodzielnie i podarować Mamie z okazji jej święta. Aby stworzyć plakat, nie trzeba mieć umiejętności grafika, ani wydawać pieniędzy. Wystarczy wydrukować gotowe plakaty od Miasta Dzieci, oprawić w ramkę lub antyramę i podarować mamie! Można je wydrukować w każdym formacie.

Przygotowaliśmy kilka projektów plakatów dla mamy, które możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować. Plakaty są w formacie pdf.
serce dla mamy plakat do wydruku

Plakat dla mamy z sercem

Świetny sposób, aby powiedzieć “Kocham Cię Mamo” – spersonalizowane serce pełne ciepłych słów.

POBIERZ PLAKAT Z SERCEM

Oryginalne prezenty na Dzień Mamy

Obraz – zabawa optyczna

Goście odwiedzający mamę będą mieli twardy orzech do zgryzienia z rozszyfrowaniem treści plakatu. A przy okazji sprawdzą stan swojego wzroku!

POBIERZ TUTAJ

Plakat na Dzien Matki z miejscem na zdjęcie

Plakat ze zdjęciem

Rodzinne zdjęcie w otoczeniu słów, które kojarzą Wam się z domowym ciepłem, przytulnością, miłością i… mamą. W wydrukowany plakat wystarczy wkleić zdjęcie i całość oprawić w ramkę.

Gotowy szablon z napisami możecie POBRAĆ TUTAJ.

Plakat mamo miałaś rację do wydruku Dzień Matki

Mamo, miałaś rację

Podobno każde dziecko gdy dorośnie w myślach przyznaje, że mama miewała rację. Dzień Matki to doskonały czas, aby powiedzieć to głośno? Albo podarować mamie takie wyznanie w formie plakatu.

PLAKAT POBIERZ TUTAJ

plakat dla mamy mama wie więcej niż google
Plakat dla mamy – internautki

Jak powszechnie wiadomo, google wie wszystko. Pomyślcie więc jakim komplementem pod adresem mamy będzie plakat „Mama wie więcej niż google”.

PLAKAT POBRAĆ MOŻNA TUTAJ

Mama wie lepiej plakat na ścianę do wydruku

Mama wie lepiej

To jest sprawa bezdyskusyjna! Dlatego warto ją zaprezentować na plakacie!

PLAKAT DO POBRANIA TUTAJ

Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl