Co się kryje w baśniowej krainie. Recenzja

Bajki dla dzieci co sie kryje w basniowej krainie debit
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑
Moja córcia dostała tę książkę wraz z innymi prezentami na swoje 5 urodziny. Zamiast rozpakowywać nowe zabawki usiadła i zaczęła ją oglądać. Była oczarowana. Jej ulubieni bohaterowie bajek, na każdej stronie mnóstwo historii do opowiadania i oczywiście zadania do wykonania, a na końcu kolorowanki.

Nie trzeba więc pisać recenzji, trzeba tę książkę kupić i wraz z dzieckiem przenieść się w świat baśni.

Autorka „Co kryje się w baśniowej krainie” stworzyła cudowną książkę, która rozbudza dziecięcą wyobraźnię, ćwiczy koncentrację i spostrzegawczość – gdyż  w każdej bajce musimy odnaleźć zaginione przedmioty oraz jest wspaniałą zabawą dla całej rodziny.

Pytanie tylko, czy dorośli odważą się stanąć do rywalizacji w odnajdywaniu zaginionych rzeczy ze swoimi dziećmi, bo istnieje ryzyko, że to właśnie dzieci zwyciężą!

Odważnym polecam, bo na pewno wasze dzieci pokochają  tę książkę od pierwszego wejrzenia.

Czy i jak motywować dzieci

Joanna Srebnicka

Co się kryje w baśniowej krainie?
Eleonora Barsolti
Ilość stron 28
Format 220×300
Oprawa twarda
Wydawnictwo Debit

Zapraszamy do działu recenzji Miasta Dzieci!