10 cytatów na Dzień Babci i Dziadka

laurka na dzień babci
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Krótkie złote myśli zawierają często w tak zwanej „pigułce” coś, co czujemy, chcielibyśmy przekazać, ale trudno nam ubrać to w słowa. Szczególnie w przypadku osób dla nas najważniejszych okazuje się, że temat uczuć jest tak obszerny i nacechowany emocjami, że trudno zawrzeć go w jednym zdaniu. Mamy nadzieję, że kilka przysłów i cytatów pomoże wnukom wyrazić wszystko, co chcieliby powiedzieć babci i dziadkowi w dzień ich święta!

10 cytatów na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Cytaty na Dzień Babci. Życzenia dla babci

Doskonała miłość czasem nie przychodzi aż do pojawienia się pierwszego wnuka.

(przysłowie walijskie)

Babcia i jej miłość. Cytaty na dzień babci i dziadka. Teksty na laurkę dla babci.

Ogród miłości wyrasta w sercu babci. (autor nieznany)

Dzień Babci życzenia na laurkę cytaty o babci

Stanie się babcią jest wspaniałe. W jednej chwili jesteś tylko matką. W następnej jesteś wszechwiedzącą i prehistoryczną osobą. (Pam Brown)

Cytaty o Babci. złote myśli na dzień babci i dziadka

Gdy dziadkowie wchodzą drzwiami, dyscyplina wylatuje przez okno. (Ogden Nash)

Dzień Dziadka cytaty o dziadku i babci. Życzenia dla dziadka  Babcia – dziedzictwo intencji, nadzieje i marzenia, odpoczynek serca w pieszczocie, niekończąca radość przeglądania się w jej oczach. (Stephen Littleword)

10 cytatów o babci i dziadku.

Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię. (autor nieznany)

życzenia dla babci i dziadka. Cytaty o babci

Powodem, dla którego wnuki i dziadkowie tak dobrze się dogadują, jest to, że mają wspólnego wroga. (Sam Levenson) Cytaty na Dzień Babci i Dziadka na laurkę

Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem. (autor nieznany)

Cytaty na Dzień Babci. Złote myśli na Dzień Dziadka.

Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, oparcie i od czasu do czasu zastrzyk gotówki. Miejsce, gdzie wnuki zawsze mogą przyjść, jeśli tego właśnie potrzebują. I nie mówią im, co powinni zrobić, bo to aż w nadmiarze otrzymują od rodziców. Pozwalają wnukom samym rozwiązywać swoje problemy.  (Jennifer Weiner)

Cytaty na Dzień Babci i Dziadka. Złote myśli na dzień babci i dziadka

Babcia to wielofunkcyjne pogotowie rodzinne. (Józef Bułatowicz)

Przeczytaj także:

Anna Perlińska-Supeł

Najlepsza kucharka i mama rezolutnego kilkulatka oraz kilkumiesięcznego urwisa. Kocha książki dla dzieci i uważa, że MiastoDzieci.pl powinno pisać głównie o nich. Pracuje też w liceum i trochę ukrywa przed uczniami swoją słabość do koncertów heavymetalowych. Szalona fanka grzybobrania – uważa, że jesień powinna trwać cały rok.

ania@miastodzieci.pl