Magdalena Wawrzyniak

Magdalena Wawrzyniak

http://miastodzieci.pl

Mama Julki i Tymka. Z wykształcenia anglistka. Fanka jogi, ekologii i edukacji alternatywnej, miłośniczka psów, kotów i koni. Latem uprawia ogród, majsterkuje i remontuje co się da. Jesienią i zimą robi na drutach i czeka na wiosnę.

Warsztaty i zajęcia

Światowy Dzień Zwierząt w gdańskim zoo 

Już w najbliższą niedzielę, 8 października, w godz. 11.00 -14.00  gdańskie ZOO zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania Światowego Dnia Zwierząt! Na gości czekać będą m.in.: gra terenowa, pokazy karmienia, opowieści o zwierzętach, Małe ZOO, konkursy i zabawy.

Dla rodziców

Znani ojcowie o ojcostwie. IX Forum Tato.Net już w sobotę

Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Wolność & Dyscyplina”.  Tegoroczne Forum odbędzie się w sobotę (30 września 2017 r.) w Hotelu Arche Folwark w podwarszawskiej miejscowości Łochów. Dzień wcześniej zorganizowana zostanie uroczysta Gala poprzedzająca to wydarzenie. W jej trakcie wręczone zostaną nagrody MAX (dla pomagających innym odkrywać ojcostwo) oraz wyróżnienia topdads (dla kampanii reklamowych promujących pozytywny wizerunek […]

Warsztaty i zajęcia

Noc Naukowców – Powrót do przyszłości

Noc Naukowców to wydarzenie organizowane równocześnie w 300 miastach Europy. Na tej mapie nie mogło również zabraknąć  Gdyni – jak co roku Centrum Nauki EXPERYMENT przygotowało dla Was rodzinny wieczór pełen atrakcji! Nieprzypadkowo hasło tegorocznej Nocy Naukowców nawiązuje do słynnego filmu z 1985 roku.

Plenerowe

Kocia niedziela nad morzem. Poznaj podopiecznych schroniska Promyk

Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Promyk” w Gdańsku i koci wolontariusze w najbliższą niedzielę zapraszają na niezwykłą imprezę. Już po raz trzeci koty z gdańskiego przytuliska zaprezentują się na nadmorskim deptaku w Brzeźnie w okolicach molo. Początek “kociego wypadu” planowany jest na godzinę 11.00.

Warsztaty i zajęcia

Minikino na dywanie

Zapraszamy po przerwie wakacyjnej do Mini Kina Na Dywanie, dzieci w wieku od 0 do 4 lat. Zresztą rodzicom też będzie się podobało, bo robimy projekcje z diaskopu (tak, tego z naszego dzieciństwa).

Warsztaty i zajęcia

Soroboom – Szkoła Zmysłowego Liczenia. Lekcja Pokazowa

Czy chcesz, aby Twoje dziecko szybko i łatwo osiągnęło swoje cele, a nauka stanowiła dla niego radość❓Zapisz swoje dziecko na zajęcia pokazowe do szkoły Soroboom😊                              ZAPRASZAMY! Dostępne terminy: 👉 13/09 – środa 18:00 👉 14/09 – czwartek 18:00 👉 15/09 – piątek 18:00   Zachęcamy do kontaktu: 👉 tel. 576 674 040‎ 👉 info@soroboom.pl 👉 Warszawa, al. Solidarności 117 👉 https://soroboom.pl/Warszawa/ […]

Warsztaty i zajęcia

Plastyka dla dzieci w Pracowni M80

  wtorek, 12 września, godz 17.00 i kolejne wtorki   Plastyka dla dzieci, wtorki godz. 17.00  W programie: rysunek malarstwo akwarela decoupage glinki kreatywne koraliki elementy szycia trening kreatywnego myślenia Jakie koszty? 90 zł za miesiąc 4 spotkania. Zapisy: email: zapisy@pracownia-m80.pl lub tel./sms 693-859-100, napisz do nas przez Facebook: www.facebook.com/Pracownia.M80 Gdzie? Pracownia Zajęć Twórczych M80, […]

Kultura

Teatr Capitol zaprasza dzieci! „Cudowna lampa Aladyna” – nowa bajkowa premiera!

Opowieść o zaczarowanej lampie, z ukrytym w niej spełniającym wszystkie życzenia, potężnym duchem Dżinem, to jedna z najbardziej znanych baśni z „Księgi Tysiąca i Jednej Nocy”. Przepełniona magią i tajemnicą bajka „Cudowna Lampa Aladyna“ powstała właśnie na podstawie tej historii oraz jednej z „Klechd sezamowych” Bolesława Leśmiana.

Warsztaty i zajęcia

Balet dla dzieci – Bielany, Ursus, Ursynów

Zapraszamy na zajęcia wszystkie dziewczynki marzące o balecie! Przy muzyce klasycznej małe baletnice nabierają wdzięku ucząc się płynności i delikatności ruchów. Zajęcia wprowadzają je w magiczny dla każdej dziewczynki świat baletu i uwrażliwiają dziecko od najmłodszych lat na obcowanie ze sztuką i pięknem.

Warsztaty i zajęcia

Nowe warsztaty rodzinne “U króla Maciusia”

W semestrze zimowym (wrzesień 2017-styczeń 2018) warsztaty rodzinne. Przygotowaliśmy dla Was nowe propozycje.  Będziemy uczyć się kodowania, majsterkować w drewnie, grać na niezwykłych instrumentach. Czekają nas warsztaty towarzyszące nowej wystawie czasowej “Krew. Łączy i dzieli”, spotkania na “Łące Leśmiana” i zabawy z okazji świąt żydowskich.